2777
2789
عنوان

آرشام تهرانی مدل ۱۴۰۳

123 بازدید | 7 پست

قدیما ارشام تهرانی بود

الان رمان ها اینطوری نیست..

اصولا یکی از اعضای گروه های کره ای عضو یک گروه مافیایی بسیار خطرناک است و یک دختر چشم و گوش بسته خدا بی خبر وارد این عمارت خطرناک میشه!!

چقدر هم از پسر اول رییس مافیا کتک میخوره ولی نمیدونم چرا نمیره!

اخرشم بجای به روش خودم رژت رو پاک میکنم سراغ تنبیه میره و بجای خداحافظی با دنیای دخترونه بانوی پاک که اسمش لیسا یا ماری یا الیزابت هست رو تنبیه میکنن!!ایشونم قند تو دلش اب میشه انگار یکچیزی نمیخواست که او از این مرد خطرناک دل بکنه!!  

شایدم میکله مورونه باشه که دختره رو میدزدن و زندگی دختره از این رو به اون رو میشه

باهم مهربون باشیم.دنیا کوتاهه. ادیت: نه با کسی که لیاقتی نداره.

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

ولی رمانای سمی قدیم خیلی حال میداد خوندنش من اون موقع بچه بودم هر روز یه رمان جدید میخوندم هر چند مسخره بودن ولی واقعا یه حال و هوای دیگه ای داشت اون زمان

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑