2777
2789

شوهرم شهرستان کارمیکنه باباموتحریک میکنه ب شوهرم وخودم فحش میده من الان عقدم چ بلاهاک این خانواده سرم نیوردن چندوقت دیگ هم میخوام برم خونه خودم جهازبرام نگرفت بابام ازترس داداشم ومامانم خیلی حالم بدنمیدونم چکارکنم ازاون طرفم بخاطر رفتاراینا ازخانواده شوهرم تیکه میشنوم بهم میگن بی خانواده دارم دق میکنم کاش خانواده نداشتم باشوهرم میرم بیرون میام خونه اگر ب فردا برم حمام مامانم جلوبابام هزارحرف بد بهم میزنه ک تو.... کتک خوردم ازخانوادم نمیدونم چکارکنم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

خدا به دلت آرامش بده...

برات دعا میکنم..کنار .همسرت همه ی این ناراحتی ها رفع بشه...شوهرت نعمت زندگیت بشه....

سعی کن بعد ازدواج از دوتا خانواده فاصله بگیری یه مدت...

لطفاً بیاین تاپیک آخرم ممنون

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
کاش نمیذاشتی همسرت رفتار خانواده ت رو بفهمه

فامیلیم باهمسرم همه چیزو راجع ب خانوادم میدونه عزیزم اونقدر بهش بی احترامی کردن دیگ خسته شدم ازاین خانواده کاش نباشن

خدا به دلت آرامش بده...برات دعا میکنم..کنار .همسرت همه ی این ناراحتی ها رفع بشه...شوهرت نعمت زندگیت ...

ممنون عزیزم🌻🙏🏻نمیدونم چکارکنم خانوادم هربار ی کاری میکنن ابرومومیبرن خیلی خسته شدم

اگه جایی کار سراغ دارین برو کار کن کم کم جهیزیتو بخر اونا ک گرونن با کمک شوهرت بخرین   ما دختری ک جهاز نداره جشن و طلا نمیگیرم بجاش از وسایل خونه میگیریم  دیگه خودشون بعد طلا بگیرین  جشن عروسی هم خیلی ساده فقط خونوادگی مهمونی میگیریم و اینا رو میفرستیم سرخونه زندگیشون  نباید ازدواج سخت بگیرن یا خانواده شوهر بخاطر نبود جهیزیه سرزنشت کنن

اااپس خانواده ی من فقط عجیب نیستنمامانم که هیچ وقت نبودهبابامم که رحم نداره

من دیگ بریدم نمیدونم چطوررفتاراشون جمع کنم پیش خانواده شوهرم هیچ ابروسرشون نمیشه

دقیقا همین ها بعد از رفتنت به خونه شوهر ۱۸۰ درجه اخلاقشون فرق میکنه و محبتی تر میشن

در ضمن به هیچچچچچچچ وجه نباید بزاری شوهر و مخصوصا خانواده شوهرت چیزی متوجه بشن 😡 اگه بدونی چه اشتباه بدی میکنی بعدا ضربشو میخوره

خودتو پایین نیار😡

از همین امروز موضوع رو جمع کن حتی حتی پیش خانواده شوهرت حق رو به خانواده خودت بده وگرنه همینا بعدا قورتت میدن

بعد رفتنت خانوادت خوب میشن الان پل های پشت سرت رو خراب نکن

منم این روزا رو کشیدم که دارم راهنماییت میکنم

اگه جایی کار سراغ دارین برو کار کن کم کم جهیزیتو بخر اونا ک گرونن با کمک شوهرت بخرین ما دختری ک جه ...

من ازخدا جشن نباشه همسرمم دلش نیس واسه کارم همسرم دوستنداره کارکنم این بنده خدا چندتیکه ک من باید میخریدم خودش خریده نمیدونم چکارکنم ازدست اینا راحت بشم خانواده شوهرم چکارکنم 😔اوناهم ازاون طرف سواستفاده ودخالت میکنن وقتی میرم توجمعشون همش تیکه.. 

ممنون عزیزم🌻🙏🏻نمیدونم چکارکنم خانوادم هربار ی کاری میکنن ابرومومیبرن خیلی خسته شدم

توکل کن...صبوری....هرکسی تو زندگیش از یجا شانس میاره خوشبخت میشه....یکی پدر مادر خوبی داره.یکی خواهر برادر.مهربون..یکی همسر خوبی نصیبش میشه...یکی هم خدا بهش بچه ی خوبی میده....

☘️انشالله شما همسرت برات بهترین باشه...بچه های خوبی نصیبت بشه...تا این مشکلات فراموش کنی

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
2801