2733
عنوان

شوهرتون بهتون چقدر محبت میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 49 پست
واسه من واقعیت اونجاش که توازامپول وسرم متنفری واون به زور تن اتوسوراخ میکنه تاازت رگ بگیره عذاب اور ...

وویییی خیییلی قشنگه کههههه چون همش تو فکر اینه چی بهت بده حالت خوب بشه اوخییییی فداش بشم شوهر نداشتمووو🥹❤️

🤍🌱️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نه محبت نه رابطه دیگه بخدا بریدم

چندسالته؟؟؟ چرا رابطه ها اینجوری شده  تازه ترس خیانت هم اومده سراغم

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
وویییی خیییلی قشنگه کههههه چون همش تو فکر اینه چی بهت بده حالت خوب بشه اوخییییی فداش بشم شوهر نداشتم ...

انشالله اون چیزی که بخوای بهش برسی ولی بنظرم شیرین نیست بعضی وقتا میخوای فیلم بازی کنی زودی متوجه میشه ونمیتونی لوس بازی دربیاری

گاهی انسانم آرزوست
سعی کن کنارروزمرگی هاحواستون بهم باشه

کآرش زیاده فعلا بخاطر بارداریم خونه مامانمم وقتی که بیکار میشه زنگ میزنم اصلا زیاد حرف نمیزنه زود خدافظی میکنه

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
من ۲۰ اون ۳۶ نه گلم از اون بابت خیالم راحته

خیلی سخته 

خداروشکر خیلی بهم احترام میزاریم و خیلی ابراز علاقه داریم بعد چهار سال ولی خدا همش از هم دورمون میکنه

خدایا شکرت بخاطر وجود همسرم ....امروز۱۴۰۲/۲/۱۴فهمیدم تو دلی دارم خدایا به خودت میسپارمش....میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستین
خیل کمکم میکنه تو بچه داریهرجا بریم احتراممو نگه میداره تو مهمونیا هوامو داره و هیچوقت جلو کسی بهم ت ...

الهی که خوشبختیتون همیشه پایدار باشه عزیزم

چقدر سکوت سخته وقتی پراز حرفی ❤️تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                             میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2706