2733
عنوان

شوهرتون بهتون چقدر محبت میکنه؟

936 بازدید | 49 پست

مثلا چکار میکنه براتون چجوری رفتار میکنه باهاتون ؟

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همسر من که اونقد کارش زیاد شده و مسایل اقتصادی پررنگ شده براش ، که دیگه عشق و عاشقی یادش رفته 😂😂😂

ولی جدای از شوخی ، خانوما بنظرتون مسایل اقتصادی و کار زیاد  ، روی روابط  زن و شوهر اثر میذاره؟

همسر من که اونقد کارش زیاد شده و مسایل اقتصادی پررنگ شده براش ، که دیگه عشق و عاشقی یادش رفته 😂😂😂 ...

منم همیشه خودم با این مسله دلداری میدم میگم خب درسته که بهم محبت کلامی نمیکنه ولی همش سرکاره برای چندرغاز تو این گرونی ولی بعضی وقتا میگم نکنه دوسم نداره

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
وای من یکی از فانتزی هام اینه که مثلا طرف مقابلم خب‌ پزشک باشه بعد سه کوچولو مریض بشم یا علائم داشته ...

واسه من واقعیت اونجاش که توازامپول وسرم متنفری واون به زور تن اتوسوراخ میکنه تاازت رگ بگیره عذاب اور😅😭

گاهی انسانم آرزوست
اح گلم لعنت بهش دیگه خسته شدم

من که از بس بهم محبت نکرده اگه کسی ببینم به زنش محبت میکنه فکر میکنم از تو فضا اومده یا برام عجیبه

رابطه خوبی نداریم

ما هم اینجوری هستیم فقط درمواقع ضروری باهم کار داریم و حرفامون پشت تلفن سلام و خوبی و خدافظی همینن

خیل کمکم میکنه تو بچه داری

هرجا بریم احتراممو نگه میداره 

تو مهمونیا هوامو داره و هیچوقت جلو کسی بهم توهین نکرده

یهو سرکار یه متن عاشقانه طولانی میفرسته(مطمعنم خودش نوشته)منم حوصلم نمیکشه همشو بخونم میگم منم دوست دارم🤣🤣

وقتی میاد خونه بغلش میکنم اونم قربون صدقه میره

وقتی حالم بده میگه میخوای سه تایی بریم دور بزنیم؟چی دوست داری برات بخرم؟

بدون مناسبت گاهی وقتا گل و هدیه میخره

البته الان دیگه دوتا میخره یکی برای من یکی دخترم😀البته دخترم هیجی نمیفهمه فقط ۶ ماهشه من برمیدارم😀 

و..

دخترم😍عشق همیشگی من💕تو بزرگ‌ترین بهانه‌ی زندگی من و بابا هستی😍😍 ۱۸ اذر ۱۴۰۲❤ 
2706