2733
عنوان

کیا تو بارداری دمیترون خوردن؟!

100 بازدید | 18 پست

من تا الان نشف بسته رو خوردم 😕😫

ضرر داره؟! من سره بارداری اولمم خوردم الان میگن نخورین 😭

آخه حالم بد میشه 😓

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم سر بارداری اول خوردم الان میگن نخورید ولی بازم خوردم 😆چون از گشنگی تشنگی میمیرم تا الان که هفته ی هفدهمم سه چهار بسته خوردم

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم سر بارداری اول خوردم الان میگن نخورید ولی بازم خوردم 😆چون از گشنگی تشنگی میمیرم تا الان که هفته ...

منم خوردم 🤦‍♀️

من باید کلاس برم، امتحان بدم، تازه اطرافیان هم نمیدونن مراسم داریم نخورم می‌فهمن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تقریبا همه می‌خورن!!!

البته اگر بشه با یبوستش کنار اومد

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.
از کجا بفهمم خونم رقیقه یا غلیظه؟ دکتر میخاد بهم آسپرین بده قبل بارداری بخورم . میترسم خونم رقیق باش ...

سابقه سقط دارید؟! معمولا اوناییکه دارن بهشون میدن عزیزم

بازم یه آزمایش هست میگیرن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سابقه سقط دارید؟! معمولا اوناییکه دارن بهشون میدن عزیزمبازم یه آزمایش هست میگیرن

آزمایش درمورد رقیق و غلیظ بودن خون؟

آره دوبار ایست قلبی داشته .

در ۸هفتگی.

حالا میخام اقدام کنم میگه دکترم، قبل بارداری آسپرین بخور و دردوران بارداری آنکسوپارین بزن.اما من میترسم. آخه میرم حجامت خونم با شدت و فشار میزنه بیرون یا وقتی آزمایش میدم هم همینطوره و دیر هم بندمیاد.

آزمایش درمورد رقیق و غلیظ بودن خون؟آره دوبار ایست قلبی داشته .در ۸هفتگی.حالا میخام اقدام کنم میگه دک ...

شما اول آزمایش بدید عزیز

بله آزمایش غلظت خون بدید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706