2733
عنوان

اگه مادرشوهرتون همچین رفتاری کنه واکنشتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 61 پست

من یبار پیش اومد این اتفاق اما خونه ی خاله ی همسرم(خیلی اذیتم میکنه این خالش)همسرم گفت دستت دردنکنه خاله خوشمزه ست ،بعد خالش گفت تو چرا نمیخوری ، گفتم ممنون من سیر شدم بعد همسرم گفت خاله اخه خانمم دوست نداره شما هم که خبر داشتی(یبار تو جمع گفتیم چی دوست داریم و فلان اون شنیده بود دوست ندارم دقیقا همونو درست کرده بود😀) منم گفتم ولی بازم ممنون درست کردی زحمت کشیدین بعد به همسرم گفتم اره عزیزم خوردی بریم بیرون پیتزا بخریم🤣

دخترم😍عشق همیشگی من💕تو بزرگ‌ترین بهانه‌ی زندگی من و بابا هستی😍😍 ۱۸ اذر ۱۴۰۲❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین خارج ازبحث کله پاچه برازائو عالیه ،استخوناتو سفت میکنه ،شیرت روزیاد ،قوت میده بهت ،بچه که نیستی ...

هیچی گفت بچه رو بده بگیرم برو چیزی برای خودت درست کن .مادرشوهرم نزاشت گفت پسرم خستس .بچمم جز پیش خودمو شوهرم بغل کسی نمیمونه

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار  

چرا انقدر به اسی میگید اگر مادر خودت بود ناراحت نمیشدی؟

واقعا این رفتار کلا درسته که آدم مهمون دعوت کنه بعد غذایی که میدونه اون نمیخوره بذاره جلوش؟

بعد ببینه اون نمیتونه آشپزی کنه برای خودش، بچه داره، باز هم براش یه نیمرو هم درست نکنه بذاره جلوش؟

خوب خوابید برا خودت درست میکردی یابه شوهرت میگفتی درست کنه یا مادرشوهر

نمیکنن .نخوابید همش گریه کرد تابرگشتیم

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار  
چرا انقدر به اسی میگید اگر مادر خودت بود ناراحت نمیشدی؟واقعا این رفتار کلا درسته که آدم مهمون دعوت ک ...

همون فک کن همه درحال شام خوردن باشن من گشنه بچه بغل خونه رو متر کنم

هیچی گفت بچه رو بده بگیرم برو چیزی برای خودت درست کن .مادرشوهرم نزاشت گفت پسرم خستس .بچمم جز پیش خود ...

خوب به نظرمن تقصیر شوهرتم هست ؟ مادرشوهرم نذاشت نداریم بچه رو میگرفت میرفتی یه چی درست میکردی 

نخوردی هیچی یعنی ؟ببین مادرشوهرا کنار این شوهراهستن که باید اهمیت بدن تا بقیه یاد بگیرن

ن  

خوب به نظرمن تقصیر شوهرتم هست ؟ مادرشوهرم نذاشت نداریم بچه رو میگرفت میرفتی یه چی درست میکردی

اره اگه میگرفتش خودم درست میکردم نمیذاشت بدمش شوهرم میگفت خستس چرا نمیزاری استراحت کنه بچه بغلش میدی ازسرکار میاد باید بچه داری کنه؟

همون فک کن همه درحال شام خوردن باشن من گشنه بچه بغل خونه رو متر کنم

اقا باشه تقصیر مادرشوهرت هست اوکی

ولی به جای اینکه بگی فقط مادر شوهر ، یه نگاه به شوهرتم بنداز که بچه رو نگرفته بری یه چیزی درست کنی نشسته غذاشو خورده ،به جای اینکه هوای زنشو داشته باشه 

خوب غذا نخوردی بچه سیر نشد دیگه وقتی توغذا نخوری چطور بچه سیر شه بعد میوه نیاورد بخورین یا اومدی خون ...

بچم شیر خشک میخوره .چرا سیب خوردیم و چای

اقا باشه تقصیر مادرشوهرت هست اوکیولی به جای اینکه بگی فقط مادر شوهر ، یه نگاه به شوهرتم بنداز که بچه ...

اره قبول دارم   بدبخت اونم از مادرش میترسه اگه میگرفتش غوغایی به پامیکرد

2706