2733

دعوتمون کرد برای شام کله پاچه گذاشته بود میدونست من دوس ندارمو نمیخورم گفت اگه میخوای برای خودت یه چیز دیگ درست کن منم نوزاد دارم نتونستم چیزی درست کنم بچم گریه میکرد شام نخوردم

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به شوهرم میگم اون زنگ بزنه غذا از بیرون برام سفارش بده خودم این کار رو نمیکنم میذارم شوهرم انجام بده اثرش بهتره 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
بخدا اگ همین رفتارا رو مامانتون میکرد عین خیالتون نبود

مامان فرق داره .شوهر منم این رفتارو مامانم کنه ناراحت میشه .بعدش اگ مامانم بود میدونست بچم نمیزاره یه چیزی خودش برام درست میکرد

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار  
به شوهرم میگم اون زنگ بزنه غذا از بیرون برام سفارش بده خودم این کار رو نمیکنم میذارم شوهرم انجام بده ...

شوهرمن این حرفو بزنی انگار داری بهش فحش میدی اصلا اعتقادی به غذا سفارش دادن نداره

نمیخورم میام خونه ی خودم یه چیزی میخورم هر دفعه که این مارو بکنه هم نمیخورم تا حالیش بشه وقتی کله پا ...

میگه پسرم دوست داره 

ببین خارج ازبحث کله پاچه برازائو عالیه ،استخوناتو سفت میکنه ،شیرت روزیاد ،قوت میده بهت ،بچه که نیستی غذاهای قوت داربخور نزار ضعیف بشی 

بهش میگفتی اینو که ننیخورم ولی چیزی هم نمیتونم درست کنم بچه نمیزاره ،واکنش شوهرت چی بود اونجا؟

2706