2733
عنوان

یه حس بد مسخره دارم مادرم خونه شونو ساختن

| مشاهده متن کامل بحث + 1689 بازدید | 80 پست
اونا اگه عاقل بودن دست شما رو هم میگرفتن .ولی رفتار اونا باعث شده شما این حسو داشته باشی.من خانواده ...

میفهمم عزیزم تازه سر تولد بچم یه چیز خیلی ارزون میارن عصبی میشم میگم لابد لیاقت ما همین بوده 

چیکار کنم منم مثل شما شمو در حالیکه خودم ندارم بقیه بخرن ذوق کنم براشون

براشون دعا کن دلت بزرگ میشه. جاری بزرگم دو سال پیش خونه اش ساخت تمام وسایلشو نو کرد وسایل قدیمیشو نبرد خونه جدید... من اولین بار رفتم خونشون یه لحظه دلم لرزید گفتم وای خوشبحالش با اینکه براش خوشحال بودم با خودم گفتم کاش منم بتونم ... ولی به خودم نهیب زدم تو اولین مهمونی رسمی که دعوتم کرد براش کادو گرفتم بردم. دیگه تموم شد الانم همیشه میگه تنها کسی که برام کادو اورد تو بودی خیلی خوشگله همیشه استفاده میکنم 

و خدایی که به شدت کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

.میگفت من دو تا بچه دارم با افتخار بهم میگفت .خدا جوابشو داد یک سال بعد خدا بهم وو قلو داد

عزیزم😍خداحفظشون کنه خیلی خوشحال شدم

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
قبلاً ذوق میکردم همیشه یه سال اینجوری شدم انگار خسته شدم اونقدر ذوق بقیه رو کردم یادمه سر خونه شون ک ...

انشالله شما هم همه چی بخری

گاهی واقعا آدم تو مضیقه هست خودش و سخته شرایط

و حق داره 

حتما مادر خواهرتم نگاه از بالا به پایبن بهت دارن حذفت کردن و مزاحم میدونتت و حتی بخاطر وضع مالی شوهرت سرزنشت میکنن که دیگه براشون خوشحال نیستی

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
وضع مالی خواهرم چندین برابر ماست خونه ای که اون توش زندگی میکنه نه تنها برای ما برای بیشتر مردم دست ...

مشکل اینه که اونا صمیمی نیستن وگرنه منم خوب بودم ذوق میکردم ولی چون وضعشون خوبه انگار من مایه ننگم براشون 

این اخااقت یه نعمت بزرگه

اخه آدم به جز خانوادش کیو داره که باهاش دلش خوش باشه دو روز دنیا با حسادت و رقابت خودمونو عذاب بدیم کلا با هیچ آدمی رقابت نمیکنم همسرمم مثل خودمه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
میفهمم عزیزم تازه سر تولد بچم یه چیز خیلی ارزون میارن عصبی میشم میگم لابد لیاقت ما همین بوده

نه عزیزم اینطور فکر نکن. منم خواهرشوهرام وضعشون خوبه ولی تولد میخوان برن میگن یچیزی بگیریم که طرف دو روز دیگه خواست بیاد تولد بچمون خجالت نکشه بتونه اونم در همین حد بیاره...

البته که من قبول ندارم. ولی اینم یه طرز فکره ... میگن طرف تو دردسر نیفته

و خدایی که به شدت کافیست...
حتما مادر خواهرتم نگاه از بالا به پایبن بهت دارن حذفت کردن و مزاحم میدونتت و حتی بخاطر وضع مالی شوهر ...

آره دقیقا اینا هم هست مثلا خود پدرم خیلی رو شوهرم حساب نمیکنه ولی اون داماد پولدار خیلی تحویل میگیره 

مشکل اینه که اونا صمیمی نیستن وگرنه منم خوب بودم ذوق میکردم ولی چون وضعشون خوبه انگار من مایه ننگم ب ...

اینطوری خیلی بده برای من عجیبه تو خانواده اینطوری باهم رفتار کنن دخترخاله هام خواهرا همش باهم قهرن سر جنسیت بچه سر اینکه چرا تو دومی رو زودتر آوردی سر اینکه من میخواستم ماشین بخرم تو چرا تقلید کردی 😐😐

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
نه عزیزم اینطور فکر نکن. منم خواهرشوهرام وضعشون خوبه ولی تولد میخوان برن میگن یچیزی بگیریم که طرف دو ...

آره شاید مثلا مادرم ارزون میاره که منم روز مادر ارزون ببرم

خوب اونا به خاطر من که نمیتونن خرج نکننبالاخره میبینم با هم میرن خریدو....من به خاطر شرایط مالیم نمی ...

من همین حسو دارم نسبت ب اطرافیانم نمیتونم زیاد باشون دمخور بشم بخاطر شرایط مالیم ولی خدای ماهم بزرگه ما  اول زندگیمونه یکساله عروسی کردیم انشالا بهتر میشه خداهم برکت میده مطمئنم 

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706