2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سهمیه نداشته چک‌کنید سایت قلمچی رو . منطقه دو از نهاونده

عزیزم گفتم که قلم چی رتبه تو سهمیه رو نمیزنه ، فقط رتبه تو منطقه رو میزنه واسه همین گاهی اوقات همچین قبولی هایی رو میبینیم

اون شخص ۱۱ هزار منطقه ۲ بوده ولی تو سهمیه داشته

تکاپو برای نجات ✨️

ترازها اومده.   یک راهنمایی می‌خوام.  کنکور پارسال ریاضی دادم امسال تجربی...اگه تجربی خوب  نیارم میشه با کارنامه پارسال ریاضی انتخاب رشته کرد فکر کنم همچین چیزی شنیدم 

من مامان  دو تا  فرشته  ام .دخترم  هلن  و  پسرم کارن.... معجزه  های خدا  تو  زندگی  ایم..خدایا  ممنونم
ترازها اومده. یک راهنمایی می‌خوام. کنکور پارسال ریاضی دادم امسال تجربی...اگه تجربی خوب نیارم میش ...

آره میشه اما باز بپرس چون سطح کنکور پارسال امسال یکی نیست 

اما خود پور عباس گفت که تا دوسال اعتبار داره

رتبه کشوری ام زده خب .

خب بزنه

مثل این میمونه من سهمیه ۲۵ درصد داشته باشم با ۲۰ هزار منطقه ۳ پزشکی قبول شم بعد اونجا رتبه سهمیه مو نزنه فقط رتبه ی منطقه ۳ و کشوری مو بزنه

تکاپو برای نجات ✨️

اون یازده هزار هایی که قبول میشن چون بومی خود سیستانن میشه بابت اینکه تو منطقه محروم بودن شما از اون سر ایران با این رتبه اونجا قبول نمیشین بینایی سنجی رشته تاپ تریه تا 5000 بیشتر معمولا قبول نمیشن

خب بزنهمثل این میمونه من سهمیه ۲۵ درصد داشته باشم با ۲۰ هزار منطقه ۳ پزشکی قبول شم بعد اونجا رتبه سه ...

خب کسی که سهمیه ۲۵ درصد داره با رتبه ۱۱ هزار منطقه نمیره بینایی سنجی زاهدان‌. خیلی بهتر میشه رفت با سهمیه ۲۵ درصد .

خب کسی که سهمیه ۲۵ درصد داره با رتبه ۱۱ هزار منطقه نمیره بینایی سنجی زاهدان‌. خیلی بهتر میشه رفت با ...

سهمیه ش ۵ درصد بوده که با این رتبه ی منطقه بینایی اورده

وگرنه با ۲۵ درصد پزشکی و دندون قبول میشد 

تکاپو برای نجات ✨️
2706