2733
عنوان

من سگم اگه چاق نشم من یه خرم اگه چاق نشم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که میخورم وزنم زیاد میشه 😑😐حالا نمی‌دونم رو شماها جواب بده یا نه

نه بابا اتفاقا باعث لاغریه 

عزیزم آب بعد غذا و حین غذا زیاد نخور خوب نیس 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
نهههههههه من خط قرمزو رد کردم از بس لاغرمهیچ حال وانرژی ندارمهیچ لباسی به تنم نمیشینهاین کجاش خوبه💔

برو باشگاه بقیه چیزا بی فایده آن، من هم قدتم از ۵۰شدم ۶۰

بعد از ورزش سیب و تخم ابپز،فیله مرغ،عدسی، آجیل، املت، اینا سریع جذب میشن 

یه مکمل گیتر بخر و بدنسازی برو ،با فست فود خودتو چاق نکن

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
گفت نمیتونم ادامه بدمدیشب گفتمنم دیگه چی نگفتمامیدوارم بتونم فراموشش کنم

چه بی .....بوده 

استغفرالله 

بیخیال 

فراموشش میکنی مطمئن باش قشنگم🤍

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
واقعا؟!پس خوش به حالت، احتمالا سوخت و ساز بدنت زیاده، یا اینکه فعالیتت زیاده

آره بخدا 

هر روز یه بشقاب فقط تخمه میخورم 

ولی چاق نمیشم 

البته ژنمون اینطوریه 

قدمم بلنده 

آره تحرکم کم و بیش زیاده میرقصم ۳۰ .۴۰ تا پله داریم خونمون ۳ طبقس اتاق منم طبقه آخره هی میرم پایین هی بالا😂😂😂

تخمه جلوی اشتها رو می گیره اون رو فاکتور بگیر

عصر ها میخورم عزیزم 

سالاد کاهو هر روز بخور کمکت میکنه چاق شی

با شکم گشنه هم کیک و شکلات و اینطور چیزا نخور هله هولهکلا حذف کن فقططط غذا

بعد از غذا ای با بیسکویت یا کیک چاقت میکنه

دوس داشتی برام صلوات بفرست

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
نهپودر پرپروتئین گرفتم،،قبلا دکتر برام تجویز کرده بودکره بادوم زمینی،،شیر،،،سیب زمینی ،،،تخم مرغ ،،، ...

پیش چه دکتری رفتین

میشه برای سلامتیم صلوات یا حمد بخونین دارم با بیماریا دست و پنجه نرم میکنم ممنونم ازتون🥲❤

وای خوشبحالت تا میتونی بخور کاش من جات بودم اخ که چه خوب چاق میشدم

الان رژیم لاغریم 😭ژن چاقی دارم حالم داره هم میخوره سریع چاق میشم تو دوماه ۴ کیلو اضافه کردم با اینکه رعایت میکردم 😭 بخور بابا حیفه جا منم بخور ده وعده تو روز بخور تا بترکی خوشبحالت 

2706