2733
عنوان

جدایی دوران نامزدی

244 بازدید | 15 پست

خانوما حالم افتضاحه امشب نامزدم و خانوادش بهم زدن با چندتا  بهونه الکی 

چشمام رو هم نرفته از سرشب 

قلبم دارع میترکه 

من دوسش داشتم 🥲💔

سبب رونق کفر است،مسلمانی ما 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزمناراحت نباشامیدوارم‌ اگر با هم خوشبخت میشید مشکل حل بشه و برگردید به همدیگهاگر هم که نه ،یکی به ...

خیلی وابسته شدم بیشتر از همونه که آروم و قرار ندارم 

وقتی کسی بهانه الکی گرفته و جدا شده ازت تو نامزدی از خدا ممنون باشچون این فرد آدم زندگی نبوده و همون ...

همه همینو میگن که برو خدارو شکر کن الان خودش نشون داده 

حتما خیری توشه

انشالله این روزا تموم شن و ب خوشبختی ک لایقشی برسی

منم تو دوران عقد شدا شدم و میگفتم کاش حداقل  نامزد بودم یا هیچ وقت عقد نمی کردم 

منم خیلی بعدش ناراحت شدم و خودم باختم 

ولی خیلی زود ب خودم اومدم دیدم اگه ادامه می دادم بعد عروسی حتما کارمون ب جدایی می کشید 

مطمعن باش خدا ادم بهتری رو سر راه زندگیت گذاشته 

خاهشننن 😶‍🌫️لایک نکنیننننن 😖🌸
حتما خیری توشهانشالله این روزا تموم شن و ب خوشبختی ک لایقشی برسیمنم تو دوران عقد شدا شدم و میگفتم کا ...

چقد طول کشید که کنار بیای ؟

داغونم 😭

می دونم سخته ولی بخاطر یه ادم بی ارزش خودت رو اذیت نکن برو باشگاه یا کلاس های دیگه تنها نباش که بخوای غصه بکشی

باور کن تجربه ۱۵ سال زندگی مشترکم میگه اگه با اون ادم ازدواج می کردی چند ماه بعد جگرت رو خون می کردن خدا  رو شکر کن که کار به ازدواج نکشید

2706