2733
عنوان

شوهرم میخواد عوض شه بلد نیست

361 بازدید | 17 پست

دیروز دخترمو گذاشتم خونه مادرم به شوهرم زنگ زدم بیا حرف بزنیم حالم خوب نیست اول گفت کار دارم ولی وقتی شنید با بغض گفتم باشه زود گفت کجایی الان میام 

اومد دنبالم تو ماشین کلی گریه کردم گفتم بیا جدا بشیم من تو این زندگی اذیتم تو همایت عاطفی و مالی نمیکنی منو خستم 

گفت این حرفا رو نزن پس بچمون چی گفتم بچه هم مال خودت من میخوام برم خستم از دستت 

خدایا دریا دریا شکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گفت نه نمیشه ، گفتم پس من خودمو میکشم حالم خوب نیست تو ده هزار تومنم به من پول نمیدی من برا یه کیک خریدن باید برنامه ریزی کنم بهانه تراشی کنم برات وقتی دید کاملا جدیم برام ۲ تومن پول زد به کارتم 

خدایا دریا دریا شکرت

دیشب اومدنی خونه بعد سال ها برام ادکلن کادو خرید ولی از لحاظ محبت هیچی بلد نیست ادکلن و پرت کرد بغلم با لبخند میگه ببین دوست داری به روم نیاوردم که کاراش میزنه تو زوقم ولی دلم خیلی شکست

خدایا دریا دریا شکرت
دیشب اومدنی خونه بعد سال ها برام ادکلن کادو خرید ولی از لحاظ محبت هیچی بلد نیست ادکلن و پرت کرد بغلم ...

دیگه برای چی دلت شکست؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

خب ببین یه بنده خدایی میگفت زندگی همینه از یه جایی به بعد تحمل باید کرد زندگی سخت اما در مورد موضوع شما خب شاید همسرتون واقعا بلد نیست چجوری محبت کنه شما خودتون بهش یاد بدید خودتون محبت کنید محبت سنگ اب میکنه چه برسه دل ادمو 

ببین یه چیزی بگم نظرات رو خوندم اینجا اصلا راه حل نخواه چون زندگیت رو داغون میکنن این نطرات 

الان همسرت یه قدم برداشته صبر کن بقیه اش رو یاد میگیره با آرامش یواش یواش 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اگر مشاور مياد باهم بريد خيلى كمك ميكنه

اره وقتی دید خیلی جدیم خسته شدم گفتم بیا بریم مشاور اول گفت من خودم روانشناسی خوندم ولی بعد راضی شد حالا امروز وقت بگیرم شنبه اینا بریم 

خدایا دریا دریا شکرت
2706