2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دارو که قرص خون اونم نه همیشه ولی اظطراب اره بی دلیل خیلی استرسی میشم همش

اضطراب عامل خیلی تیک ها هست عزیزم .من ی سری ی دارو مصرف کردم الان یادم نیس مربوط ب چی بود شدیدا شبا لبم تکون میخورد دوره دارو تموم شد اونم درست شد

نمیفعمم امشب چرا انقدر فوبیا ام اس زیاد شدعنه پارکینسون که تو‌‌ سن شما نادر و بعید نزدیک‌ به صفر هست ...

اخه یکی از دوستای من تو سن ۲۴ سالگی ام اس گرفت اونم به خاطر سبک زندگیش فقط منم آدمیم که کلا یه مدتی همش روزا خوابم شبا بیدار نه روتینی نه ورزش درستی میکنم دیگ بعد هی  اینجوری میشم کلن هزارتا بلا که تاحالا ندیده بودم سرم میاد نمی‌دونم چیکار کنم چکاپ هم رفتم ۶ ماه پیش اما همه چیزم جز همون کمبود آهن و ویتامین دی نرمال بود منم سر اون دوستم همش استرسی میشم 

اخه یکی از دوستای من تو سن ۲۴ سالگی ام اس گرفت اونم به خاطر سبک زندگیش فقط منم آدمیم که کلا یه مدتی ...

هیچ ربطی به لایف استایل نداره علت ام اس اصلا مشخص نیست اما بعضی فاکتور ها ممکنه تاثیر گذار باشن ولی اثبات نشده توجیح نکن افکار‌ وسواسیت رو 

منم تو‌ ۲۴ سالگیم ام اس گرفتم ولی کی گفته قرار تو داشته باشی؟

ای بابا چرا اخه

امیدوارم خوب شی زودتر دختر زیبا♥️

نمی‌دونم اخه خیلی دوستم اذیت می‌شد بعد اون از سردی معده به مغزش بود که اینجوری شد به گفته دکترش منم یکم سردی معده دارم بعضی اوقات رد میدم دیگه از استرس:)

ای بابا چرا اخه امیدوارم خوب شی زودتر دختر زیبا♥️نمی‌دونم اخه خیلی دوستم اذیت می‌شد بعد اون از سردی ...

واا مگه چمه مگه قراره جونمو‌ بگیره من از تو سالم ترم چرا اخع نداره😂😂❤️ بیین من یه حمله داشتم که معلوم نیست ام اس بوده یا مرحله پیش از ام اس یا کلا نبوده فعلا که چیزی معلوم نیست اما حتی اگر قطعی داشته باشم ام اس بیماذی نیست کع ترسناک باشه من یه چشمم کور شد ولی یک ماه بعد شدم مثل روز اول میخوام بگم الان دارو داریم حتی یه دارو که درمان قطعی هست قزارع بیاد

این سردی و گرمی مغز و مغدع و چرت و پرتا بنداز دور اصلا چنین چیزی نیست