2733

صدقه بده 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

اینجانب ۴ روزه دل گرفته و بی حوصلم برا همین خیلی میخوابم

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️دوستان گلم من حس شسمی نیستم فا.ل میگیرم و واقعا انرژی بره مشتریای خودم هستند و اولویتن هزینه میگیرم و مقداریش هزینه پاکسازی خودم باید بشه و باید صدقه بدم 💕با احترام فراوان لطفا مدام تگم نکنید.بدون صدقه ای که میدم سردرد میگیرم⚘⚘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره ، من معتقدم دلیل داره ، دلیلشم ناراحتی هاییه که همش سعی میکنیم نادیده ش بگیریم ، میره تو ناخوداگاه میمونه و خوداگاهمون متوجه نمیشه دلیل چیه در حالی ک دلیلی مشتس هست

اگه از خدا چیزی خواستی و بهت داد یعنی تو بهش اطمینان داری ، وقتی از خدا چیزی خواستی و بهت نداد ، یعنی خدا به تو اطمینان داره 

بارهااااا 

آدمه دیگه 

همیشه قرار نیست که شاد و خوشحال و هپی باشیم

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊
صدقه بده

کاش اونروزی که بیدار شدم و تلفنی به خواهرم گفتم حس بدی به امروز دارم و حس میکنم روز نحسی هست صدقه میدادم

سگم بعد چهار سال اونروز از پیشم برا همیشه پر زد توی اسمون

لعنت به اون روز کذایی

کاش اونروزی که بیدار شدم و تلفنی به خواهرم گفتم حس بدی به امروز دارم و حس میکنم روز نحسی هست صدقه می ...

عزیزززم:)

گاهی وقتا اتفاقی ک باید بیفته میفته خودتو سرزنش نکن

کاش اونروزی که بیدار شدم و تلفنی به خواهرم گفتم حس بدی به امروز دارم و حس میکنم روز نحسی هست صدقه می ...

عزیزدلم

قسمتش‌ تا همون روزو همون وقت بوده خودتو سرزنش نکن🌹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑