2733
عنوان

به نظرم جذاب ترین مردا دهه شصتی هستن🥺😍

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 54 پست
خوششون نیومده بوده مشکل روحی روانی داشتن پدوفیل سو استفاده گر و بیمار ! چی میشه فرق بین علاقه و هوس ...

این ذهنیت شماست خواهرم 

وگرنه هرزنی متوجه ی سواستفاده و عشق رو نیفهمه...

چرا نشه بایه دهه شصتی ازدواج کرد...(من کاری به اسی ندارم اصلاااااا)

ولی من ازدواج کردم و خوشبختم چون انتخابم درست بود 

بنظر من سن ملاک نیس ادمت اشتباه باشه حتی همسنم باشید بده..(نظر شخصیمه)

همسرم و گل دختر تو دلیم تمام دنیای من...😍💞تا ابد متعهد به قلب اقایM♥️
من ۱۸ اون ۳۵ پارسال نه پدوفیلی نیست دکتر معروفیه اتفاقا سالمه روانش

معنی سالم هم فهمیدیم 😐🖐️ امیدوارم با این طرز فکر به خودت آسیب نزنی 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این ذهنیت شماست خواهرم وگرنه هرزنی متوجه ی سواستفاده و عشق رو نیفهمه...چرا نشه بایه دهه شصتی ازدواج ...

خدا رو شکر خوشبختی 🙏 نگاه من بعنوان یک زن چهل ساله که بچه اش همسن این دختر جوون هست و قطعا تجربه و شناختم بیشتر ، لطفا با این نحوه بیان ذهنیت و باورمو به چالش نکشید ! اینهمه داد میزنن تفاوت سنی و فرهنگی ‌وزبانی و ... برای رابطه گرفتن و درک متقابل طرفین مهم شما یک تنه کل علم روانشناسی و جامعه شناسی رو زیر سوال ببری !  

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
خوششون نیومده بوده مشکل روحی روانی داشتن پدوفیل سو استفاده گر و بیمار ! چی میشه فرق بین علاقه و هوس ...

اره بخدا بچه بازن بقول شوهرم میگه مردا زن بچه میگیرن بزن تو سرش هر جوری خواستن عین خودش دربیارن وگرنه عقل سالم چنین چیزیو نمیتونه بپذیره

این ذهنیت شماست خواهرم وگرنه هرزنی متوجه ی سواستفاده و عشق رو نیفهمه...چرا نشه بایه دهه شصتی ازدواج ...

چن سالته؟چن ساله ازدواج کردین ما داریم درمورد پونزده سال بعد صحبت میکنیم زمانی که زن فقط۴۰سالشه ومرد یه ۶۰ساله و‌ پا به سن 

خدا رو شکر خوشبختی 🙏 نگاه من بعنوان یک زن چهل ساله که بچه اش همسن این دختر جوون هست و قطعا تجربه و ...

بله صد در صد که شما اگاه تر هستین

ولی قبول دارین تو هر دهه ای خوب و بد وجود داره خواهر؟؟

درسته با اختلاف سن کمتر کسی ک خوشبخت میشن 

این حرفا نظر شخصیمه 

سن بالا خوشیاشون کردن دیگه رفیق باز وووووو..نیستن بنظر من بیشتر به خانواده میچسپن و خیلی پون های مثبت دیگه(نمیدونم شایدم همشون اینجور نباشن من پون های مثبت همسرم میگم)

چن سالته؟چن ساله ازدواج کردین ما داریم درمورد پونزده سال بعد صحبت میکنیم زمانی که زن فقط۴۰سالشه ومرد ...

من20

یکسال و نیم ازدواج کردم دوسال نامزد بودیم

یه دخترم دارم

2706