2733

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تنها کاری که از دستم برمیاد اینه که برات دعاکنم 

ان‌شاءالله خدا مسیرتو هموار کنه و بهش برسی به زودی و با حال خوش🌹

اگه خدای نکرده ندونسته دلت رو شکستم ، حلالم کن ❤             یه صلوات مهمونم نمیکنی؟                                                             میگه آیندت رو با هیچکس تصور نکن آسون نیست گذشتن از کسی که آیندت و باهاش تصور کردی...:)                                                                                                                                             وَاللَّهُ يَعْلَمُ مَا فِي قُلُوبِكُمْ✨️💛 

به عنوان ی دختر چادری خوشم نمیاد پسر به قصد علاقه بیاد مثل حالت رل زدن جلو که مزه پرونی کنه و این داستانا

خیلی محترمانه بهشون ابراز کنید در کمال ادب و اگر واقعا جدی هستید این قضیه رو مطرح کنید که قراره با خانواده درمیون بزارید و اگه شما رضایت بدید اجازه ملاقات رو مادرم از مادرتون بگیره 

من ۶ سال پیش تو خونه عمم دیدمش

عاشقش شدم برقا خاموش شد بهش رفتم نزدیکش گفتم این دختره کسه که من دوستش دارم.

بعد ۶ سال یادش کردم

نمیدونستم چه دختریه

به مامان بابام گفتم

فردا شبش ناخواسته بعد همون ۶ سال پیش دیدمش

نمیدونستم اونه

قدش کوتاه بود ولی محجبه و خانم بود.

دو روز بعدش با پرس و جو فهمیدم اونه

خوب نیست زن از مرد بزرگ تر باشه بعدا واسه هر دوطرف سرخوردگی ایجاد میشه و از هم زده میشن

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.‌‌‌‌‌‌‌                                                باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌
به عنوان ی دختر چادری خوشم نمیاد پسر به قصد علاقه بیاد مثل حالت رل زدن جلو که مزه پرونی کنه و این دا ...

خیلی ممنون بابت نظر خوبتون❤

نه واقعا بقرآن قصد رل زدن ندارم ولی واقعا تو فامیل هم دختر آشناتر و نزدیکتر میشناسم اما ایشون واقعا با تربیت و خانواده هستند.

برای همین دوستشون دارم ولی خب آخه ۱۰ سال

هعییییییی

2706