2733

شوهرم خیلی بددله طوری ک هیچ جا نمیزاره برم حتی خونه مامانش ک دو تا در فاصله هس میگ مامانم بیاد دنبالت ببرتت بیارتت و...خونه مامان خودمم ک ۲ساعت فاصله هس ۲۰روز یه بار لطف کنه ببره نمیزاره بمونم باز برم میگردونه.خیلیم خسیسه طوری ک واسه یه مانتو کهنه ک مامانم پاره کرد زنگ زد مامانم دعوا.الانم میام باهاش حرف بزنم بهم فوش میده یا میگ میزنم تو دهنت بی پدر .ریدم به قبر بابات و...

بابام امروز زنگ زد بهش گفته چرا اذیت میکنی دخترم همش گریه میکنه گفته دخترت با مادرش یله گرده من ک چادر از  سرم نمیفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ربطی به حجابت نداره من آدم دیدم در خونه رو زنش قفل میکرد میرفت بیرون خودمم جزو کساییم که پدرم بددله و همیشه از دستش آزار میبینم 

بچه داری؟ درر چه حده؟

بابای من خیلیییی شدید بود طوری که یه زمانی جوری قاطی کرده واقعا وحشتناک شده بود

نمیدونم چی بگم فکر نکنم این قضیه درست بشه حداقل من ندیدم شاید کسایی بوده درست شن ولی اگه بچه نداری فکر طلاق بباش که بعدا هم خمدت هم بچت اذیت میشین

2706