2733
عنوان

پسر خودشیفته

205 بازدید | 19 پست

توی تلگرام یه پسری باهام حرف میزد خیلیییی خود‌شیفته بود خودشو خیلی بالا میگرفت گفت عکستو بفرست ببینم چند‌چندیم!! منم در جواب بهش گفتم انگار خیلی خوشت از خودت میاد اونم گفت همه خوششون میاد مهم اینکه من خوشم از کی بیاد!! من بلد بودم جوابشو بدم ولی اون‌لحضه خیلییی بهم برخورد هیچی نگفتم و کلن پیویشو حذف دو طرفه زدم الان دارم با خودم میگم چرا نزدم دهنشو صاف کنم😭 چرا هیچی نگفتمم باید اینجور آدما جوابشونو بدی تا دیگ خودشونو اینجوری بالا نبینن بنظرتون برم دوباره بهش پیام بدم بگم خودتو چی فرض کردی و...‌ بگید چیکار کنممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اصلا درگیر این حرفها نشو،احتمالا حالش خوب نبوداه

دیوانه ودلبسته اقبال خودت باش.                                        سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش.                                   دنبال کسی باش که دنبال توباشد.                                          اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش
اگه من بودمعکسشو میفرستادخنده میزاشتم میگفتم این چیه؟ تویی با این همه ادعا؟😂😂😂شب بخیر بابا(وسط رو ...

میدونستم‌چی جوابشو بدم ولی بلد اون حرفش خیلی بهم‌ برخورد و حذف دو طرف زدم الان حرصم گرفته ازش ک جرا هیچی نگفتم😭 بنظرت برم‌ بهش پیام بدم بگم؟

از بلاک در بیار بگو اصلا ذهنم خیلی درگیرت شد که ببینمت عکستو بده بیاد ببینم واقعا چندچندیم بعد که فرستاد بگو واقعا خودتی؟ یا داری مسخرم میکنی !  بعد ک گفت خودمم ایموجی خنده رو بزار و بگو خیلی متفاوت بودی از تصوراتم  باز خنده بزار زیاد بگو واای دلمو شاد کردی فک کردم حالا کیو بلاک کردم 

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
خیلییی حرصم گرفتههه خیلیی پشیمونم ک بهش چیزی نگفتم دوس دارم بهش پیام بدم دهنشو صاف کنممم

اصلا ، اعصابتو خرد نکن، وارد نشو، 

دیوانه ودلبسته اقبال خودت باش.                                        سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش.                                   دنبال کسی باش که دنبال توباشد.                                          اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش
2706