2733
عنوان

من دیگ بریدم لعنت به این زندگی و به این شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 48 پست
هر چی بیشتر کوتاه بیای شوهرت بیشتر پیشروی میکنه یکبار باید شروع کنی تغییر مسیر بدی

آره خیلی دوسش دارم ولی تحملش خیلی سخته و روز به روز بدتر میشه هرچی بخاطر بچم کوتاه میام میگم به درک فوقش خونه مامانم نمیمونم دیر به دیر میرم بازم بدتر میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر روز دعوا داره با بچه کوچیک همش باید بیارم بزارم جلوش کوفت کنه لباساشو اتو و اماده کمربند شلوارشم ...

تو که نوکرش نیستی خدایا دقیقا من این رفتارارو دیدم نمیدونم چی درسته بگم بساز بگم توام یکم سعی کن تغییرش بدی واقعا نمیدونم ریکشن شوهرت چی خواهد بود به نظرم تا یه حد ریزی سعی کن که یکمی تغییر ایجاد کنی بازم نمیدونم از روانشناس کمک بخوای خیلی خوبه آنلاینم مشاوره میدن