2733

واقعا خیلی زشته باعث اذیت و ازار شدن برای یکی ، الان نمی‌دونم عقده عروسیه چیه خونه بغلی حیاطی ، یه آهنگی گذاشتن 😐صداش تو کوچه هست قشنگ ، منم میخواستم بخوابم چطور بگم خیلی شدید خوابم میاد خیلی ، دیشب کم خوابیدم امروزم کار کردم شوهرم و بچم خوابن ، بنظرتون زنگ بزنم ۱۱۰ بگم ؟ چون واقعاً اذیتم ، آقا خب برو یه جا تالاری جایی بگیر 

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کسی که واقعا خوابش بیاد وسط جنگ هم رو سنگ سرش و میزاره میخوابه .. ی شب عروسیشونو زهرمار نکن برو یذره دور تر دو طرف گوشتو بالشت بزار بخواب بلخره ی زمان تو خونه خودتونم عروس میاد یا داماد میاد انقد بی جنبه بودنم خوب نیس اسی جان البته شرمنده از لحنم ولی خب حقیقته

هیچ چیز دائمی نیست
۱۱۰😐😐😐😐بابا یه شبه دیگه تحمل کنعروسی مردمو خراب نکن

عزیزم پس آسایش ما چی من باردارم باید استراحت کنم سر درد شدید میگیزم

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
2706