2733
عنوان

خانمای مذهبی تشریف بیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 52 پست
من شوهرمو از ته دل از خدا خواستم و اینکه همیشه تو ذهنم تصور می‌کردم نامزد کردیم و ...دقیقا همه ی اون ...

کراشت بود شوهرت ؟

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه عاشق خسته ای هم هستی😄😄

😂😂😂اخه میترسم اخرش هیچی یه هیچی شه

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
دوستان گفتن از تو حرکت ولی من میگم صرفا فقط و فقط دعا هم تاثیر خودش رو میزاره به قدرت خدا اعتماد کن ...

خداکنه

بخدا خوشم نمیاد الکی گناه کنم و عشوه بیام برا ادمی که معلوم نیس منو میگیره یان

اخه میترسم برم چی بگمقطعا میگه نه چون حتی اسمم نمیدونه اشنای خیلی دوره

یه خانوم بود تو همین نی نی سایت از یکی خوشش میومد مدتها پیجشو داشت وفالوکرد وپستای طرفو لایک میکرد وبه استوریها واکنش نشون میداد وکم کم سر صحبتو باهاش باز کرد با اینکه پسره خیلی مذهبی بود آخر مخشو زد .اسمشو یادم رفته وگرنه واست تگش میکردم .اگه این کارو کنی هم خوبه

هیچ چیز و تو زندگیت به زور نخواه به خدا توکل کن دعا کن اگر به صلاحته این ازدواج سر بگیره اگر نه یه ادم بهتر بیاد تو زندگیت

السلام علیک یا ابا عبدالله💚 خون شهیدان ما امتداد خون پاک شهیدان کربلاست    شهید آرمان علی وردی 🇮🇷
بله گلمقصه ی ما طولانی و یا کم پیچیده استبعد خدا خودش منو به مردا دلم رسوند

برام دعا کنید لطفا 

چقدر خوب که تجربه کردید..

عشوه چرا ؟ سنگین ورنگین

چی بگم؟؟

اینطوری هست که انگار یه رهگذره

تو خیابون برم چی بگم خودشم یهویی

هیچ چیز و تو زندگیت به زور نخواه به خدا توکل کن دعا کن اگر به صلاحته این ازدواج سر بگیره اگر نه یه ا ...

چرا

بزور مگه چی میشه 🥲

خداکنهبخدا خوشم نمیاد الکی گناه کنم و عشوه بیام برا ادمی که معلوم نیس منو میگیره یان

منم مثل شما بودم

به هیچ پسری حتی نگاه هم نمیکردم

شوهرمم ااصلا محا نمی‌دادم فقط از خدا خواستمش

اتفاقا شوهرم هم از نجابت من خوشش آمده بود

اخه میترسم برم چی بگمقطعا میگه نه چون حتی اسمم نمیدونه اشنای خیلی دوره

یکی ازدوستام مثل تو به یه نفر علاقمند بود و فقط شمارشو داشت دوسه سال بهش فکر میکرد و جرات بیان نداشت و هروز خودخوری میکرد من شماره پسره رو گرفتم و باهاش قرارگذاشتم حضوری بهش گفتم ک دوستم بهش علاقمند اولش جاخورد ولی رفت تو فکر و خلاصه بعداز یک هفته بهش پیام داد و خواست از زبون خودش بشنوه الانم باهم درارتباطن 

2706