2733
عنوان

آقا مگه نمیگفتن معلما زیاد خواستگار دارن😂

| مشاهده متن کامل بحث + 5641 بازدید | 205 پست
شهر ما هم علاقه ای به معلم ها ندارن ناراحت نشی عزیزم هرکجا یه سلیقه ای انشاالله خوشبخت بشی

ای بابا مثل اینکه بعد از اینکه من معلم شدم از مد افتاد زن معلم گرفتن😂

ما رو فارغ از شغلمون قضاوت کنید مثلا من خودم دختر خیلی خوبی ام😁 شوخی میکنم 

مرسی عزیزم فدات

دلیلش چیه؟حداقل بفهمم چرا کنسل شدم تا الانخودم که حس میکنم دختر خوبیم چی بگم والاگاهی مثل حبیب فکر م ...

اره بابا بقیه ضرر میکنن نه شما انسان با کمالاتی هستید میتونید به خواسته هاتون برسید نظر من مهم نیس واقعا ولش

به اندازه ی کل وزنته فقط خود قلبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معلما عموما به خاطر شرایطشون نمی تونن قرتی باشن😁جامعه هم الان قرتی پسند شده محیط کارشون هم که تک جن ...

من از این معلمای خیلی باحجاب چادری و مذهبی اینا نیستم تو محیط کار لباس رسمی بیرونم خیلی معمولی ربطی به اون نداره بنظرم

باشه حالا به اعصابت مسلط باش قرار کل بار علمی و عملی کشور روی دوش شما باشه زشته واسه شما

بله آدم باید همه چیز های سنگین به دوش بکشه تا آدم اصلح ش پیدا بشه و تحویل داد به اون 

💯 شماره ایرانی خواستی برای سایت یا شبکه های اجتماعی و... به فروش میرسه 💯 
قشر عظیمی از همکارام به روش اولی که گفتی ازدواج کردن و این مورد بین معلما خیلی شایع هست

پس فکر کنم باید خیلی زبل و خوش سرزبون باشی و بگی قصد ازدواج دارم با شوخی که خانم ها یا همکارا یا اولیا شاگردات برات آستین بالا بزنن خوبا رو بفرستن از خودت هم عکس های قشنگ پروفایل کن شمارتم بده زیاد گارد نگیر 

من با مرد هایی مثل شما حرفی ندارمپدرم همسرم و اطرافیانم که تفکراتشون بروز هست دارن می بینن همون ها ک ...

می‌بینم چقدر روشنه 

💯 شماره ایرانی خواستی برای سایت یا شبکه های اجتماعی و... به فروش میرسه 💯 
دوست ندارم همه رو به یه چشم ببینم و بگم اره همه اینن ولی چون معلم زیاد دیدم چه خاانم چه اقا 90 درصدش ...

نظرتون متین حوصله دفاع کردن ندارم بحث من یه چیز دیگه است ولی من اینطوری نیستم

حالا غم اینکه این فکت غلط بود هم ب غمام اضافه شد

واسه امضات باید بگم منم همینطور😂

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
2706