2733
عنوان

آقا مگه نمیگفتن معلما زیاد خواستگار دارن😂

| مشاهده متن کامل بحث + 5644 بازدید | 205 پست

خب الان قدیم نیست که پسر بگه من معلم میخام مامان و خواهر ک خاله رو بفرسته دم در مدرسه های دخترانه که سنتی اجازه آشنایی بخان . معلم ها هم فضای کاملا خانومانه دارند و شرایط آشنایی با همکار آقا رو ندارند متاسفانه برعکس کارمندا . 

نه بابا فضانورد کجا بود به معلم راضی ام نخواسته کسی همه بی سواد و شغل بد

شهر ما هم علاقه ای به معلم ها ندارن 

ناراحت نشی عزیزم 

هرکجا یه سلیقه ای 

انشاالله خوشبخت بشی

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چرا

دوست ندارم همه رو به یه چشم ببینم و بگم اره همه اینن ولی چون معلم زیاد دیدم چه خاانم چه اقا 90 درصدشون به کم قانع هستن و تفکر تک بعدی و مادی دارند خواهش میکنم به خودتون نگیرید نظر منه قضاووت نمیکنم کسیو

به اندازه ی کل وزنته فقط خود قلبم 
هعی درد منم همینه اعتقادم ندارم بگم بختمو بستن😂

والا ما یکی داریم تو آشناهامون هر هفته براش خواستگار میاد 

مامانم هر روز اونو میزنم تو سرم😂

تازه اصلا هم قیافه نداره فقط یکم سیاست داره و کلا مذهبیه

دلیلش مشخص نیست بگید

دوست ندارم همه رو به یه چشم ببینم و بگم اره همه اینن ولی چون معلم زیاد دیدم چه خاانم چه اقا 90 درصدشون به کم قانع هستن و تفکر تک بعدی و مادی دارند خواهش میکنم به خودتون نگیرید نظر منه قضاووت نمیکنم کسیو

چرا

دوست ندارم همه رو به یه چشم ببینم و بگم اره همه اینن ولی چون معلم زیاد دیدم چه خاانم چه اقا 90 درصدش ...

نه به خودم نمی گیرم

بالاخره نظرتونه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2706