2733
بازی گروهی چطوره

یه متنی رو به ما دادن که بخونیم درباره یه موضوعی بود 

بعد رفتیم داخل دو تا خانوم بودن که حرف های ما رو مینوشتن 

و بیشتر هدفشون اینه که ببینن شما چقدر اهل همکاری و مشارکت و کار گروهی هستید آیا مثلاً اجازه صحبت کردن به دوستانتون هم میدین یا میخاین همه کار ها رو خودتون انجام بدین و همه ویز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه کودکی دچار تومور مغزی شده باشی و الان خوب باشی ردت میکنن؟ لازمه بفهمن؟ برای یه بنده خدا میپرسم

میپرسند سابقه جراحی با بیماری خاص داشتی یا نه 

نمی‌دونم اگه نگه مشکلی پیش میاد یا نه 

توی مصاحبه میپرسن؟ یا حین معاینات

برای ما معاینه و مصاحبه یکی بود رفتیم توی یه اتاق دیگه معاینه پزشکی انجام دادن معاینش چیز خاصی نیست خانومه از من میپرسید و تند تند علامت میزد 

بعد گفت برو رو ترازو و حتی باند نشد عدد ترازو رو ببینه

خودم براش خوندم 😂 الان پشیمونم چرا عدد رو کمتر نگفتم 😂🤣

بعد هم قدم رو با کفش پاشنه بلند اندازه گرفت 😐

فکر کنم اون از امسال اضافه میشه.ایشون شاید تجربه شو نداشته باشه.

نه بازی گروهی ارسال بود 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
عزیزم ما پارسال هم مصاحبه اختصاصی داشتیم و این جریان بازی گروهی و بحث گروهی از پارسال اضافه شده

اینکه نوشتن شما برای بررسی مدارک معرفی نشده اید ینی کلا قبل نشده درسته ؟

سوالی ندارم 

فقط معاینات پزشکی چجوریه 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2706