2733

بعد اون چی میشه

بعد دعوت

فقط 42 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🇬🇧⛪✝️ "دژمم" "بنده تا پایان تیکر هدف ام هیچ تاپیکی شرکت نمیکنم فقط در جهت تاپیک زدن درباره کلمات بزرگان میام و هرگونه جواب در دایرکت معذورم لطفا در تاپیک هام درصورت سخنی درج قرار دهید "

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من تراز خود کنکورم 9704 بود

رشته ن انسانی به نظرتون چه حدود رتبه ای میشه

عمریه غلامشم .... عمریه باورمه... خونه امید من فقط خونه مادرمه.... ادخلوا یا زهرا سلام الله علیه ...دلم با نگات زنده میشه ....حواست به من هست همیشه....منو میشناسی مثل یه مادر... نمیشه تو باشی و تنها بمونم.... مگه میشه تو ناخوشی ها بمونم... میخوام تا نفس دارم همینجا بمونم
من الان داداشم دعوت شدا چطور باید پیگیر بشیم که چیکار کنیم کی بریم مصاحبه کجا بریم؟؟سایتی چیزی داره؟

کم کم توی سایتها میزنن که باید با چه شماره هایی تماس بگیرید یادم نیست فکر کنم همون سایت سنجش اعلام می‌کنه 

2706