2733

با آملی ها حرف بزن🤓

ماه من غصه چرا؟‌‌‌‌‌🌙                                                            آسمان را بنگر،                                                                       که هنوز، بعد صد ها شب و روز                                               مثل آن روز نخست ، گرم و آبی و پر از مهر به ماه میخندد یا زمینی را که ،                                                                                        دلش از سردی شب های خزان ، نه شکست و نه گرفت بلکه از عاطفه لبریز شد و نفسی از سر امید کشید!                                و در آغاز بهار ، دشتی از یاس سپید، زیر پاهامان ریخت تا بگوید که هنوز ، پر امنیت احساس خداست.........🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😍🥲

حالا چرا میخوای یاد بگیری

ماه من غصه چرا؟‌‌‌‌‌🌙                                                            آسمان را بنگر،                                                                       که هنوز، بعد صد ها شب و روز                                               مثل آن روز نخست ، گرم و آبی و پر از مهر به ماه میخندد یا زمینی را که ،                                                                                        دلش از سردی شب های خزان ، نه شکست و نه گرفت بلکه از عاطفه لبریز شد و نفسی از سر امید کشید!                                و در آغاز بهار ، دشتی از یاس سپید، زیر پاهامان ریخت تا بگوید که هنوز ، پر امنیت احساس خداست.........🤍
چون میخام برم آمل و لهجشونم خیلی قشنگه🥲😍😍

دوست پیدا کن یاد میگیری

با آملی ها صحبت کنی متوجه تفاوت لهجه‌ میشی کاملا😍😅و می تونی یاد بگیری

مثلا دارم به مازنی میشه دارمه آملی ها میگن دایمه

یا به مورچه میگیم ملیجه آمل میگن مجیله و ....

جالب ترين کلمه هم برای من دِکتِر و قِرص هست😂

با افتخار دختر ایرانم...💚
با آملی ها صحبت کنی متوجه تفاوت لهجه‌ میشی کاملا😍😅و می تونی یاد بگیریمثلا دارم به مازنی میشه دارمه ...

بهبه ایجانم چقدر زیبا😍🥺

فعلا تا برم اونجا میتونم از گوگلی جایی یاد بگیرمممم؟؟؟🥲😍

بهبه ایجانم چقدر زیبا😍🥺فعلا تا برم اونجا میتونم از گوگلی جایی یاد بگیرمممم؟؟؟🥲😍

بلاگرای آملی رو فالو کن😁

دختره هست نیکتا نمی دونم میشناسی یا نه 

اون لهجه‌ش خیلی خوبهه

بله مگه میشه نرفته باشمآملی های زیادی هم تو اطرافیانم هست😁

میشه راجبش برام توضیح بدین ویژگی های خوبشو بگینننن مکانای بالاشهرش کجان فروشگاه های معروفش مکانای تفریحیش🥲😍😍😍😍

میشه راجبش برام توضیح بدین ویژگی های خوبشو بگینننن مکانای بالاشهرش کجان فروشگاه های معروفش مکانای تف ...

آمل شهر بزرگیه ولی خب من اسم محله ها و خیابوناشو خیلی بلد نیستم

مرکز شهرش قطعا بهتره

شما خودت اهل کجایی عزیزم؟

2706