2733

عاغا ما یه دوست پسری داشتیم، خیلی اتفاقی چیزایی که میگفتم شبیه اتفاقایی بود که برا اون افتاده بود😂😂😂

مثلا یه بار من گفتمش هوس فسنجون کردن، اون وعده فسنجون داشتن 

یه بار دیگه داشتم میگفتم اره من یه بار یکیو شبیه ت، توی دانشگاهمون دیدم..... بعدش فهمیدم همون موقع ها یکیو  تو خیابون دیده شبیه من بوده😂😂😂😂

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه

از یه جایی به بعد فک میکرد من ذهنشو میخونم 😂

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من قبل ظهر داشتم فک میکردم میگفتم یعنی فلانی هم ه.مستر بازی میکنه؟کاش واقعی باشه بازی کنه پولدار ش،. خیلی یهویی بهش فک کردما 

کلا دو بار دیدمش فقط و فقط سلام و علیک کردیم 

ظهر خبر مرگشو شنیدم پرام ریخت😑

ی لباس داشتم هروقت میپوشیدمش خانم دوست بابام میومد خونمون. انداختنش بیرون🤣

خیلی چیزای دیگه .....

انقد تعلیق شدم که دیگه سیم‌کارت نداشتم وارد سایت شم سایت خواهرمو اجاره کردم. اگه رو عمت غیرت داری گزارش نزن🤣تاپیکای قبل مربوط به خواهرمه💓.. رسیدی ࡅߺ߳ܘܟ߭ߕ، ࡃࡅ࡙ࡅߺ߲ࡉ نداره ، ࡅ࠭ܦ߳ߕܘ سرخط..یه لیسانسه ی بیکار هستم با کلی آرزوی قشنگ(ماییم و دلی ک هزار رویا برای شکفتن دارد!🤍🌱)...  خدایا مرسی که سرنوشتمو به سرنوشتش گره زدی💓M💓عشق من و تو مانند میخ طویله‌ای می‌ماند که هیچ خری قادر به کندن آن نخواهد بود😂در من هست هزار من  گر بشکند یک من  زاده شود من دیگری♡..
اره شده من هروقت کسی خطا کنه متوجه میشم

مثلا چجوری بود؟ 

همینجوری مث من اتفاقی یا یه حالت دلشوره مانندی بود که پی شو میگرفتین میفهمیدین چی شده؟ 

من قبل ظهر داشتم فک میکردم میگفتم یعنی فلانی هم ه.مستر بازی میکنه؟کاش واقعی باشه بازی کنه پولدار ش،. ...

😂😂😂

اون لباسه دیگه چقدر عجیب بوده

مثلا چجوری بود؟ همینجوری مث من اتفاقی یا یه حالت دلشوره مانندی بود که پی شو میگرفتین میفهمیدین چی شد ...

آفرین دلشوره و اظطراب میگیرم تو ذهنم متوجه میشم

یـہ روز میمیرم ؋ـکر میکنے عا؋ـم🚶‍♂️🕳💔