2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه واسه منم انجام بدی

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.‌‌‌‌‌‌‌                                                باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌
چطور انجام میدن برا من انجام بده داااا 🙏🏻🥺

خودت انجام بدی بهتره 

یه لیوان آب تا نصفه پر می‌کنی 

بعد یه تار موت رو وارد حلقه می‌کنی 

نیت می‌کنی 

حلقه رو با دستت تو لیوان میذاری بالا تر از سطح آب کمی دستت نباید تکون بخوره بعدش خودش شروع می‌کنه به تکون خوردن هر تعداد ضربه که به لیوان زد می‌شماری بعد هر جا وایساد میشه سن ازدواجت

خودت انجام بدی بهتره یه لیوان آب تا نصفه پر می‌کنی بعد یه تار موت رو وارد حلقه می‌کنی نیت می‌کنی حلق ...

مو رو از حلقه طلا رد کنم بعد حلقه رو نزدیک سطح آب کنم ضربه میزنه به لیوان؟

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨
2706