2733

ممکنه یه مرد از عشق و وابستگی زیاد زنش به خودش خسته بشه؟

دوستام میگن اینقد عاشقش نباش خستش میکنی وسواس فکری گرفتم

من به بوی تنش وابسته ام همیشه تو بغلم نازش میکنم خانواده شو اندازه مادر پدرم دوس دارم چون اونا هم بوی شوهرمو میدن انگار و چون تک فرزندم اونام مثل هانواده خودم میبینم

گاهی میریم مهمونی خونه فامیلاش من نمیذارم زنونه مردونه سوا کنن پیشش میخابم

حواسم به ورزش و غذا خوردنش هست

حتی براش روتین پوستی خودم انجام میدم

موقع هایی که خونه نیس لباساشو بو میکنم گریم میگیره

از ترس از دست دادنش همیشه گریه میکنم مدام چکاپش میکنم چیزیش نباشه

اونم مرد خوبیه واقعا ولی دوستام میگن از عشق زیاد خسته ش میکنی

لطفا شما بهم راهنمایی بدین من کسیو ندارم بهم مشاوره بده

خانومام بگن جسارت نشه

آره

هرچی خودتو بیشتر بگیری بیشتر جذبت میشه

خودتو وابسته نشون نده

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این حجم از وابستگی اصلا طبیعی نیست !!! 

من هفده سالگیمم آنقدر وابسته نبودم 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

کاری به اینکه خستش میکنی یا نه ندارم و خب میتونه درست باشه

ولی مسئله اینه که شما وابسته ای و از این وابستگی داری اسیب میبینی و به مرور اسیب میزنی چرا وقتی نیست میشینی لباساشو بو میکنی گریه میکنی؟ تایم خودتو نداری؟ کارای خودت رو نداری

اگر برای مردا همیشه دردسترس باشی بله خسته میشن

امید بذر هویت ماست 💚🌱
کاری به اینکه خستش میکنی یا نه ندارم و خب میتونه درست باشهولی مسئله اینه که شما وابسته ای و از این و ...

من شاغلم عزیزم باشگاه میرم و کلیم به خودم میرسم

یازده سال از شوهرم کوچیکترم

رسما داری مادری میکنی براش به جایگاهت به عنوان معشوقه آسیب میزنی

بنظرم اولش جذابه

باید این رفتارها تخلیه بشه

خلاصه رفتار خوبی هستش

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
2706