2733
قضبه فرق نداره . حالا پسر داداشم هم میگه از دور چند باری دیدمش این علاقه ها رو دور بریزین . بچسب به ...

شما درست میگید من توی تنهایی هام و وقتی که بیکارم میاد توی ذهنم .

کاربر آقا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اصلا شاخ درآوردم پسر به این مودب و درسخون و نماز خون و هزار ویژگی مثبت دیگه نمیدونم چرا عاشق شده

عاشقی خبر نمیکنه منتها باید نجاتش داد دیگه وقتی می‌دونی تهش ضرر اندر ضرره. ان شالله موفق میشی

این کاربری دست شونصد نفره😵‍💫🥴😂 
عاشقی خبر نمیکنه منتها باید نجاتش داد دیگه وقتی می‌دونی تهش ضرر اندر ضرره. ان شالله موفق میشی

بله واقعا تهش ضرره . خانواده داداشم خیلی حلال حرام میکنن  زنداداشم نماز سروقت . داداشم اهل مسجد و منبر  . این بچه خودش هم از سن ۱۰ سالگیش نماز خون بوده و روزه کامل گرفته . نمیدونم چرا اینطور شده . الان داره هوا روشن میشه من از استرس خواب به چشمم نیومده .   قبل از اینا میگفت من باید تا ده سال دیگه درس بخونم . ولی امروز با این حرفاش آتیش به دلم زده

بترس از محاکمه روز قیامت که قاضی اون محاکمه شاهد هم میباشد
بله واقعا تهش ضرره . خانواده داداشم خیلی حلال حرام میکنن زنداداشم نماز سروقت . داداشم اهل مسجد و من ...

سر سفره ی والدین حلال خور بزرگ شده خدا خودش نگه دارش بد به دلت راه نده فقط راهنماش باش خیره ان شالله♥️

این کاربری دست شونصد نفره😵‍💫🥴😂 
سر سفره ی والدین حلال خور بزرگ شده خدا خودش نگه دارش بد به دلت راه نده فقط راهنماش باش خیره ان شالله ...

خیلی نگرانم واقعا . اصلا مغزم هنگ کرده 

به کسی چیزی نگو خودت بشین منطقی باهاش صحبت کن

اصلا مغزم قفل کرده . اگه عاشق دختر نجیب از خانواده خوبی میشد . باز جای امیدواری بود. . از خانواده بسیار کثیف . و دخاره بسیار بی حجاب

عزیزم ربطی به حجابش نداره اگه داری از روی ظاهر قضاوت میکنی...

نه بخدا.  من ۲۰ ساله همسایه هستیم کاملا میشناسمشون.  اصلا حجابش به کنار . بسیار افاده ای  و از اون دخترای مغرور که فکر میکنن دنیا فقط دور سر اینا میچرخه  . بعد هم خانواده حرام خور و معتاد و مواد فروش 

2706