2733
زیست 65 شیمی 48 ریاضی 51فیزیک 53

بابا دمتون گررررم 

افرین بهت...... افرین 

عالیههههههه

افرین 

انصافا خوشحال شدم! 🍜 

.. 💜🫰🏻 مومن کیدرامرم 😎... این کاربر نتونست دل از نی نی سایت بکنه.. با این که دلشو شکستن! 

هرکس میگه کنکور راحت بوده بیاره درصداشو همه بالای 50 اونی که میگه اسونه باید درصداشم بالا باشه منظور توهین یا گارد گیری ندارم فقط میخام بگم پیرو حرف الکی بغضیا نریم

به اندازه ی کل وزنته فقط خود قلبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واه چرا اینجوریه مثل اینکه خیلی حالش خرابه فکر کنم زیر ده سالشه

منم خنده گرفته بود اوایلش 

😂 😂 😂 

.. 💜🫰🏻 مومن کیدرامرم 😎... این کاربر نتونست دل از نی نی سایت بکنه.. با این که دلشو شکستن! 
من بر اساس ترازایی که سنجش داده گفتم تراز به نسبت کمی داده به همه

شاید حق باشماست نمیدانم من از بقیه رو ندیدم بتونم نظری قطعی بدم ولی چیزی که میدونم کنکور هیچ وقت ساده نمیشه مثل 98 

به اندازه ی کل وزنته فقط خود قلبم 
دختر خیلی دل پاکی هستی فکر کنم وایب خوبی میدی بهم 💚

عززززززززززیزم سلامت باشی 

و همین طور شما 

اگر 1 درصدم می خواستم برم.. شما و حال خوبتون مانع شدید 

خدا بهترین هارو نصیبتون کنه

2706