2733
ده هزار با تراز معدلی که مطمئنم زیر 8500 هست

پزشکی قبولی خوب

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤓😇                                                             لبیک یا الاقصی🇵🇸❤🇮🇷
شما که می دونید.. اول کاربر کیمیاگر اذیتم کرد.. بعد نی نی یار داشت تعلیقم می کرد.. حالا کلی التماسش ...

ای جان دلمم،، بهشون توجه نکن  ،واقعا متاسفم براشون این جور افراد مریضن

ترس با تو همون کاری را میکنه که قیچی با پرنده میکنه پس نترس تا بتونی اوج بگیری..🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما که می دونید.. اول کاربر کیمیاگر اذیتم کرد.. بعد نی نی یار داشت تعلیقم می کرد.. حالا کلی التماسش ...

عزیزم تو خیلی بهم وایب خوبی میدی پروفایلتم خیلی دوست داشتم نی نی یار چرا میخواست تعلیقت کنه

ده هزار با تراز معدلی که مطمئنم زیر 8500 هست

آفرین تراز کنکورت که خیلی خوبه 

رشته ات تجربی هست؟ 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
عزیزم تو خیلی بهم وایب خوبی میدی پروفایلتم خیلی دوست داشتم نی نی یار چرا میخواست تعلیقت کنه

عزیزدلمی شماااا! 

نگو که اشکم میاد.. 

یه دعوا شد.. @کیمیاگر77  

می تونی تاپیکاش ببینی خودتون.. 

کلی دعوام کرد و فحش داد پاک کرد 

نی نی یار اومد گفت جفتتون تعلیق شید... 

گفتم چرااا من اخه؟، 

جواب نداد... منم به جای اون تو تاپیکم از همه معذرت خواستم! 

.. 💜🫰🏻 مومن کیدرامرم 😎... این کاربر نتونست دل از نی نی سایت بکنه.. با این که دلشو شکستن! 
2706