2733

نه اتفاقا برای من که از تخمین رتبه ها ۱۰۰۰ تا بیشتر نشون داد

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رتبه که نیومده تراز اومده که بیشتر باشه بهتره

ترازت چقدر شده؟

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤓😇                                                             لبیک یا الاقصی🇵🇸❤🇮🇷
توو چرا پروفت را عوض کردییی🥲🥲

شما که می دونید.. اول کاربر کیمیاگر اذیتم کرد.. بعد نی نی یار داشت تعلیقم می کرد.. حالا کلی التماسش کردم نکنه.. بعد خیلی ها درخواست دوستی دادن.. با پروفایل کره ای... منم گفتم حتما دوست هستن دیگه! 

اومدن پی وی چرت و پرت و حرفا نامربوط تحویلم دادن... دلم شکست کلا.. 

.. 💜🫰🏻 مومن کیدرامرم 😎... این کاربر نتونست دل از نی نی سایت بکنه.. با این که دلشو شکستن! 
رتبه که نیومده تراز اومده که بیشتر باشه بهتره

ارع میدونم منظورم اینه بهتر شده برام . 

من تخمین ترازش زدم 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
رتبه ام زده؟؟من باز نمیشه سایت برام

نه عزیزم منظورم تخمین تراز هاست .عادت کردم 

2706