2733
عنوان

داشتیم جرعت حقیقت میکردیم پسره برگشت جلو همه گفت منو دوست داره😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1269 بازدید | 69 پست
هوم خوبم 🌱✨ خیلی وقتا میبینمت... کاربریت ام حس خوبی میده ✨❤️اگه اشتباه نکنم قبلن ام باهم همکلام شده ...

همیشه خوب باشی💗 نظر لطف توئه گلم 🌷

اره درسته قبلا با هم همکلام شده بودیم🤍

فدای خنده ات...دلی اگر شکست💔/ چشمان من خیره به در/ این انتظار بی ثمر آخر مرا ویران کرد🥀/ در این شب بی انتها بیهوده میجویم تو را باران گریه را آسان کرد..🙃// #ذوق‌ه‍‌ای‍‌ی‌ک‍‌ه ب‍‌غ‍‌ض‌ش‍‌دن‍‌د️:)🖤//ماهم نیمه شبی بی خبر..مهمان خدا خواهیم شد:)🖤//دل‌زِ‌هرچه‌ترسیدی‌عاقبت‌همان‌شد:)💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عذر میخوام برای تطبیق جنسیت چه پروسه ای باید گذروند؟باید یک سری چیز ها ثابت بشه؟

بله

چند سال تحت نظر دکتر پزشک قانونی هستید ازتون تست گرفته میشه روان درمانی میشید بعد این ها بازم پزشک قانونی کمسیون تشکیل میده بازم تست گرفته میشه و مصاحبه میشه الکی به کسی مجوز نمیدن تا اختلالش اثبات نشه

سلام عزیزممم😂🥲وای نهههبا مامانم دعوام شد اعصاب معصاب تعطیللل خط خطیه 😂بزار یه ساعت دیگه تگم کن

اون موقع نیستم گل

منو یادت میاد؟

محمدم ادم شده😂

همچیو ب خانوادش گفته

تراپیست میره و ورزش

نظرات مخالف ریپلای نزنن‌.بگو (بمن چ) تا (ب ت چ) نشنوی
خواهر طرفدارت زياد كلا اون گپ ول كن دعواشون ميشه الان اون دوتاپسرها

ول کردم دیگه نمیرم واقعا روحیه خودم خيلي بهم ریخت تو اون گپ فقط این نبود اتفاقای عجیب غ،یب زیاد توش پیش میاد تو اون گپ

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍
بلهچند سال تحت نظر دکتر پزشک قانونی هستید ازتون تست گرفته میشه روان درمانی میشید بعد این ها بازم پزش ...

ببخشید میشه بدونم چه چیزایی گفته میشه؟🥲

طراح وب سایت                                                                   طراح بازی 🫧
عزیزم درخواست دوستی قبلن دادی کاری داشتی با من! آخه چون کاربریت رو میشناسم گفتم بپرسم💚

سلام عزیزم

نه گلی کاری نداشتم

کاربریت کلا وایب خوبی بهم میداد گفتم داشته باشمش🥰💙

خدایا‌شروع‌سخن‌نامِ‌توست‌  وجودم‌به‌هر‌لحظه‌آرامِ‌توست . . .💗زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!🌱اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست.💙
به جان مادرم هم از فیلم کره ای متنفرم هم رمان تا حالا هیچ کدومشم ندیدم😑🤦‍♀️

نه نه اصلا منظورم این نبود که بگم فیکه و... 

من تاپیکتو باور کردم میخواستم بگم یجورایی مثل اوناس

آخه توی فیلمای کره ای همیشه یه دختره هست دوتا پسره دوستش دارن منظورم این بود

ترس با تو همون کاری را میکنه که قیچی با پرنده میکنه پس نترس تا بتونی اوج بگیری..🌱
درسته ولی میشه کنترل کرد میشه وقتی نیاز عاطفی پیدا کردی بری باشگاه بری کتابخونه بری با رفیقات کافی ش ...

نیاز عاطفی مث غذا خوردنه تا برطرف نشه ادم حالش خوب نمیشه حالا امثال منو اسی فقط تو مجازی وقتمو تلف کردیم و تو واقعیت نبوده من ۳۲ساله تو واقعیت دارم نیازمو سرکوب میکنم ولی اخرش بازم ب این نتیجه میرسم ک این نیاز وجود داره و تا برطرف نشه من ادم خوشحالی نخواهم بود شاید درس خواندن و سرگرم کردن ب تعویقش بندازه ولی نمیشه کلا سرکوبش کرد مخصوصا تو سن پایینتر قبل بیست و پنج ک هیجانات و هورمونها فعالترین غیرقابل کنترله

نه نه اصلا منظورم این نبود که بگم فیکه و... من تاپیکتو باور کردم میخواستم بگم یجورایی مثل اوناسآخه ت ...

میدونم من این و میدونستم اما اینی که امروز گفت و نمیدونستم 

اون موقع نیستم گلمنو یادت میاد؟محمدم ادم شده😂همچیو ب خانوادش گفتهتراپیست میره و ورزش

عیبابا ولی الان واقعا نمیتونم تمرکز کنم قشنگم♥️

یادم اومد

اونیکی کاربریتو میشناسممم

اینو نه

عیجونممم😍خداروشکررر

ولی بازم میگم مواظب باش حتما💙🦋

شمام برای ما دعا کن بهش برسم

خدایا‌شروع‌سخن‌نامِ‌توست‌  وجودم‌به‌هر‌لحظه‌آرامِ‌توست . . .💗زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!🌱اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست.💙
اول که Wtf?!!!دوم چرا ضایع بازی درآوردی لفت دادی، خیلی حرکت بدی زدی

میگم گپ آخرش دعوا شد همه ریختن به هم منم گفتم من لف میدم

2706