2733
عنوان

داشتیم جرعت حقیقت میکردیم پسره برگشت جلو همه گفت منو دوست داره😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1269 بازدید | 69 پست
ببخشید میشه بدونم چه چیزایی گفته میشه؟🥲

شما میخوای تغییر جنسیت بدی؟

سوالات متفاوته

تستی ک میزارن جلوت مشخص میکنه همه چیزو

بعدشم من ۹ سال جنگیدم تا عمل نکنم عمل راه اخره

داشتیم کسی ک از عوارض عمل فوت شده حتی

ضمن اینک هرکسی ترن.س نیس

از هر ۱۰۰ نفری ک میان اونجا نهایتا ۲ نفرشون ترن.س هستن بقیه تحت تاثیر جو و رسانه هستن

عیبابا ولی الان واقعا نمیتونم تمرکز کنم قشنگم♥️یادم اومداونیکی کاربریتو میشناسممماینو نهعیجونممم😍خد ...

چشم

حست میگه مراقب باشم؟

نگران نباش عزیزم

نظرات مخالف ریپلای نزنن‌.بگو (بمن چ) تا (ب ت چ) نشنوی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همیشه خوب باشی💗 نظر لطف توئه گلم 🌷اره درسته قبلا با هم همکلام شده بودیم🤍

عزیزم❤️🌱 پایدار باشی💜

5 تیر1403روز غدیر،عهد بستم که آدم شم،من نمیتونم ازت دل بِکنم،چه پیشم باشی چه صد قدمی:)❤️
سلام عزیزمنه گلی کاری نداشتمکاربریت کلا وایب خوبی بهم میداد گفتم داشته باشمش🥰💙

اهان جانم ❤️😍 پس شرمندتم💚✨ اگه رد نکرده باشم، الان قبول میکنم💜🌱

5 تیر1403روز غدیر،عهد بستم که آدم شم،من نمیتونم ازت دل بِکنم،چه پیشم باشی چه صد قدمی:)❤️
نیاز عاطفی مث غذا خوردنه تا برطرف نشه ادم حالش خوب نمیشه حالا امثال منو اسی فقط تو مجازی وقتمو تلف ک ...

من از ۱۳ سالگی تا الان ک ۲۳ سالمه عزت نفس کار کردم روانکاوی کار کردم

آدمی ک عزت نفس داره حالش یا خودش خوبه ولی در کنار دیگری حال بهتری داره

اینطور نیس ک اگر رابطه عاطفی نداشته باشه حالش بد شه

من حالم با خودم خوبه از تنهاییم لذت میبرم

رابطه نداشتن بهتر رابطه سمی داشتنه

درسته این نیاز وجود داره اما بعد از ۲۵ سالگی و با آدم درست باید تجربه شه در غیر اینصورت تجربه نشه خیلی بهتره 

بازم ابعاد این موضوع وسیعه

دخترایی رو میشناسم ک فقط نیاز جنسی دارن میان پارتنر جنسی میشن برای طرف ولی همونا هم بعد ی مدتی حس پوچی میکنن چون جز جسم شوندارزش دیگ ای نداشتن

خلاصه ک عزت نفس همه چیزه

یَا ذَا الْعَرْشِ الْمَجِیدِ یَا ذَا الْقَوْلِ السَّدِیدِ یَا ذَا الْفِعْلِ الرَّشِیدِ یَا ذَا الْبَطْشِ الشَّدِیدِ یَا ذَا الْوَعْدِ وَ الْوَعِیدِ یَا مَنْ هُوَ الْوَلِیُّ الْحَمِیدُ یَا مَنْ هُوَ فَعَّالٌ لِمَا یُرِیدُ یَا مَنْ هُوَ قَرِیبٌ غَیْرُ بَعِیدٍ یَا مَنْ هُوَ عَلَی کُلِّ شَیْ‏ءٍ شَهِیدٌ یَا مَنْ هُوَ لَیْسَ بِظَلامٍ لِلْعَبِیدِ »این دعارو برای شخصی به اسم فاطمه خانم بس بنت مهرانگیزمیخونید دهنش بسته بشه

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥