2733

چقد خوبه آدم بتونه خیلی راحت بشینه و بلند بشه

همه لباسام گله گشاد شدن حالا

جایی بخام برم باید بشینم درستشون کنم کلی تنگشون کنم🤣

انگاری لباسای یکی دیگه اس🤣

قبلا از آیینه بدم میومد

و هیچوقت توی عکسا حضور نداشتم🤣

الان فقط جلو آیینه قدی رژه میرم و فقط از خودم عکس میگیرم🤣

وزن اولیه ۹۵😮‍💨رسیدن به وزن ۸۸🫠و امروز ۱۴۰۳/۳/۱۷ شدم ۷۸😍                                                                  از از هر آدمی به اندازه شعورش توقع داشته باشین...                حداقل اینطوری ،کمتر عذاب میکشین...                               چون ما به هررررکی پروبال دادیم،پرواز کرد از اون بالا رید روی سرمون!!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

با کالری شماری؟ 

هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست،  بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست.                                                                 حرف های دل یک دختر آریایی                                                                                                                                       (خودم نوشتم) 

افرین عزیزم .انشاالله که همیشه توهمین وزن بمونی و سلامت و شاد باشی ....منم این روزهارو تجربه کردم واقعا شیرینه .

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
چیکار کردی تو چند ماه ایقد کم کردی

تقریبا میشه گفت ۲ ماه

رقص و پیاده روی و پلانک بعلاوه قرص لاغری

وزن اولیه ۹۵😮‍💨رسیدن به وزن ۸۸🫠و امروز ۱۴۰۳/۳/۱۷ شدم ۷۸😍                                                                  از از هر آدمی به اندازه شعورش توقع داشته باشین...                حداقل اینطوری ،کمتر عذاب میکشین...                               چون ما به هررررکی پروبال دادیم،پرواز کرد از اون بالا رید روی سرمون!!
واي آفرين الان آرزومو داري زندگي ميكني💔

چرا بشه آرزو؟

2706