2733

کمکم کنید پیش خودم میگم ببین چطور نگات میکنه تا اخر عمر میخوای اینجور نگاهت کنه و بعدش مدام این بعض تو گلوت باشه گاهی یجور ناراحت میشم لبام جمع میشن یجور اروم میلرزه اونجوری میخوام گریه کنم پیشش ولی جلو خودم نگه میدارم میگه دو دلم جدا بشیم نشیم ،بارها بهم گفته با تو باشم با دخترا بیرون ببینم حسرت بخورم .. من خوشکلم چشام رنگی درشت ابرو ها پهن خوب لبا گوشتی بینی بزگ با قوز فراون و صورت لاغر فک خوب زیر چشا کمی گود سیاه پوستمم روشنه گه خیلی سفیدددد ولی روشن معمولی 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی هیچ شرایطی برام ایجاد نمیکنه  بریم بیرون ده ساله همش هونه ایم فک کنید همش خونه گاهی میریم خونه داداشش سالی دوبارم میریم شهرستان خونه دارن اونجا 

شوهرم ظاهرش خیلی خوبه گاهی پیش خودم میگم وثتی تو طتهرش میبینی خوشت میاد اونقت اونم مرده دوس داره .. ...

تو خوبه چشمات رنگیه و پوستت روشن 

من لاغرم و گندمی 😵‍💫من دیگه چی باید بگم؟؟؟؟ 

خاهشننن 😶‍🌫️لایک نکنیننننن 😖🌸
اگر هنوز ازدواج نکردین و ظاهرت پسندش نیست ، نکن

شوهرش بهش گفته قیافش رو دوست نداره😐🤦🏻‍♀️

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️
الان ایشون شوهرت هست ؟ یا قراره ازدواج کنید ؟

شوهرمه ده ساله ازدواج کزدیم تو این ده ساله چون همش دو دل بوده جدا بشیم نشیم چند بارم تا پا جدایی رفتیم دادگاه و.. ولی اشتی کردیم از عید یهو بد شد دوباره گمونمم از اون روز به بعد. دخترا باز تر شدن نسبت به زمستون ..

مردی که دوستت داشته باشه به قیافت توجه نمیکنه عزیزم دوم هم مگه همه باید یه شکل باشن شاید از نظر بقیه خوشگل باشی، حرف بقیه رو ول کن، من خودم الان با شلوار گل گلی دارم تو نت میچرخم اگر قیافه م رو ببینی کپ میکنی ولی آدمش همینجوری هم منو دوست داره، تو هم سعی کن با یه به یه ور گرفتن خودتو بکشی بیرون و به خودت اعتماد به نفس بدی عزیزم 

چجوری ۱۰سال باهم زندگی کردین اگه انقدر مشکل داشته با ظاهرت؟ اصلا اولش چجوری پسندیدت؟

اخه انقدر بد نیستم الان عکسم میذارم من یسری ایرادا دارم اما خوب خودش همراهی نمیکنه که درست کنیم باب میلش شم شوهر من چهره معمولی نمیخواد دوس داره حوری باشم

2706