2733

تمام بارداریم التماس شوهرم میکردم که برام شیر محلی بخر ولی نخرید هی یادش میرفت و ...اهمیت نمیداد

امروز مامانش موز آورد گفت کاش شیرموز بخوریم فوری رفت شیر خرید 😭

تمام بهار گفتم کاش میوه بهاری بخریم می‌گفت فعلا پول ندارم یهو دیدم دیروز برام خریده  کلی خوشحال و شرمنده شدم

بعد فهمیدم برا مادرش اینا ست که میخان بیان خونمون 

خیلی دلم گرفته و بغض دارم چون من تمام زندگیمو فداش کردم ‌‌ویه لقمه غذا از گلوم پایین نمیره بی اون‌ولی اون اصلا نمیبینتم  

اشکام دست خودم نیست 

💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم حق داری یکم گریه کن اروم بشی بعد برو پیش مهمونات

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
بچم‌دو ماهش شده سه ماهه برای شیر التماس کردم امروز دیدم برا مامانش خرید خیلی حالم بده

خکدت نمیتونستی بخری؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
خجالت بکش زن گنده .....این کارا چیه ؟عارت نمیاد ؟مگر اونکه شکم پرست باشی .

حس بی ارزشی میکنم تمام خاسته های خانوادش به من ارجعیت دارن 

بعد من اولویتم شوهرم بوده همیشه

💖
2706