2733

کسایی که به عنوان خیر مدرسه ساز خارج از محدوده ثبت نام کردین 

چه ماهی پرونده رو بردین براشون و قبول کردن 

کدیر هنوز به من زنگ نزده چند بار هم رفتم گفت زنگ میزنم خودم

"یک عدد مادر ۲۲ ساله مادر دوتا کوچولو هستم"                                          - متاهل و متعهد💙🌱

گفتن اول تیر

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما هم بردی سمت خودت صبت نام کردی فعلا؟

نه من خواهر زادمو میخوام ثبتنام کنم تو مدرسه ای ک پسرم الان میره مدیرش قول داده صددردصد ثبتنامش میکنه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
نه من خواهر زادمو میخوام ثبتنام کنم تو مدرسه ای ک پسرم الان میره مدیرش قول داده صددردصد ثبتنامش میکن ...

اخه اگه اینترنتی ثبت نام نکنی که ثبت نام نمیکنن 

جا نمونید

"یک عدد مادر ۲۲ ساله مادر دوتا کوچولو هستم"                                          - متاهل و متعهد💙🌱
نه من خواهر زادمو میخوام ثبتنام کنم تو مدرسه ای ک پسرم الان میره مدیرش قول داده صددردصد ثبتنامش میکن ...

در ضمن افت تحصیلی نکنه بچتون مدرسه فامیلی می‌ذارید

در ضمن افت تحصیلی نکنه بچتون مدرسه فامیلی می‌ذارید

شما سوال داشتی تاپیک زدی حالا حلال مشکلات من شدی؟

شما سوال داشتی تاپیک زدی حالا حلال مشکلات من شدی؟

بله متاسفانه خوبی نیومده ..!!

من چون پسر عموش میره سمت خودمون دارم میبرمش خارج از محدوده !! حرفی که مدیر بهم زد بهتون گفتم 

بله متاسفانه خوبی نیومده ..!!من چون پسر عموش میره سمت خودمون دارم میبرمش خارج از محدوده !! حرفی که م ...

بیخود گفتین مگه من  از شما سوالی کردم ک دوتا توصیه بمن کردین؟ ازنظر خودت خوبیه ازنظر من دخالت بیجاست و من از دخالت و آدمی ک به همه چی کار داره متنفرم

بیخود گفتین مگه من از شما سوالی کردم ک دوتا توصیه بمن کردین؟ ازنظر خودت خوبیه ازنظر من دخالت بیجاست ...

احساسمون متقابله عزیزم🌸🫴