2733
عنوان

پلک نوزادم .....تو رو خدا بیاین دارم دیوونه میشم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 35 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

[QUOTE=343417014]پسر منم افتادگی پلک داره اونم زودتر به دنیا اومد اول کامل چشمش بسته بود دکتر پماد و قطره داد به مرور ...[/QUOTEیعنی به خاطر زود دنیا اومدنشونه؟

رفته رفته بهتر میشه؟ پسرم وقتی روبه رو رو نگاه میکنه خیلی مشخص نیست وقتی بالا رو نگاه میکنه خیلی معلومه

[QUOTE=343417014]پسر منم افتادگی پلک داره اونم زودتر به دنیا اومد اول کامل چشمش بسته بود دکتر پماد و ...

اره نسبت به زمان تولدش خیلی بهتر شده اما هنوز هم بالا رو نگاه میکنه مشخصه بهش فکر نکن چیز خاصی نیست زیر نظر چشم پزشک خوبی هست از هفت یا هشت سالگی میشه عمل اصلاح چشم رو انجام داد و کاملا اوکی میشه فقط حتما زیر نظر چشم پزشک باش اگه کاری لازم هست انجام بدی مثلا من روزی دو ساعت چشم دیگه پسرم رو می بندم که عضلات چشمی که افتادگی داره تقویت بشه 

۲ کیلو

وزنش خوب بوده خدا رو شکر چند روز تنفسش بع دستگاه وصل بود؟تست شبکیه بردی؟

برا سلامتی دو قلو های افسانه ایم انرژی مثبت بفرستید بمونن برام🤩بعد ۶بار آی یو آی ۳ بار پانکچر و ۵ بار انتقال خدا این فندوقارو بهم داده قوربون خدا برم یه جا جبران کرده قبلیارو،🥰🤣
دلم نمیخواد مورد تمسخر بچه ها قرار بگیره😭😭

نه اتفاقا پسرم پارک میبرم جدیدا مهد ثبت نامش کردم فقط بازی میکنن اصلا توجه نمیکنن فکرشو نکن 

فقط بچه جاریم اوایل بهم گفت چشمش چی شده منم با لبخند توضیح دادم و بهش گفتم بعدا خوب میشه تمام اگر خودت ضعیف باشی بچه ات هم اعتماد به نفسش رو از دست میده

2706