2733

دو جا تماس گرفتم ..یکیشو ۷۰میلیون میخواست یکی دیگه اشون ۴۵میلیون..باورم نمیشه فکر میکردم دیگه خیلی زیاد باشه ده ..پونزده میلیون باشه..آخه چه خبره ۷۰میلیون؟😳🙄

مملکت بی درپیکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

محله به محله فرق داره و بی حساب کتابه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 

غیر انتفاعی   چرا میزارید ؟ 

دوستان من و فامیلا و حتی عروس همسایه   هیچی بلد نیستن .‌بعد معلم غیر انتفاعی هستن . هیچی آ 

راهنمایی میخواهید.‌کمک میخواهید . وقتی هم از ته دلم راه  درست رو بهتون میگم . برمیگردید جبهه میگیرید ‌.  شاید بگید هرروز درون جامعه و اجتماع و مردمید .‌ولی اون چیزایی که من دیدم  و میدونم  شماها نمیدونید .  راه درست رو میگم عمل کنید.  
منم اول فکر کردم همین حدوداس

شاید شما خیلی بالاشهر تماس گرفتی

بعضی هام چهار تا کلاس میزارن قیمت هارو نجومی میگن

همون زمان مامانم به بعضی جاها زنگ زد گفتن ۳۰- ۴۰ میلیون.و دولتی ها هم ۸-۱۰ میلیون بود

غیر انتفاعی چرا میزارید ؟ دوستان من و فامیلا و حتی عروس همسایه هیچی بلد نیستن .‌بعد معلم غیر انت ...

راستش بدم نمیاد دولتی بره ‌.اما دولتیا خیلی به سختی ثبت نام میکنن .. شوهرم هم غیرانتفاعی رو قبول نداره

2706