2733

اره عزیزم کلاس میری که از صفر یاد بگیری دیگه 

نامه ای به خودم: یادت نره دهنت سرویس شده تا خودتو جمع و جور کنی و بتونی باز ادامه بدی، نزار آدما خرابش کنن. تا زمانی که برای نجات خود،به بیرون از خودت تکیه کنی،بارها و بارها زمین می خوری.این قانون هستی است که با شکست های مکرر به تو بفهماند‌باید دست از گدایی بکشی چون تو خودت پادشاه هستی،خودت را کشف کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هیچی از سیاه قلم نمیدونستم، صفر بودم، اما استعدادشو داشتم و آره خیلی زود راه افتادم، شما هم میتونی

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.
چرا که نه.البته من خودآموز کار کردم و الان نزدیک 6 ساله دارم سفارش میگیرم ولی خب قطعا با آموزش یاد م ...

منم بلدم سیاه قلم ولی برای کار انجام ندادم...ماهیانه چقدر ازش در میاری؟؟

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم بلدم سیاه قلم ولی برای کار انجام ندادم...ماهیانه چقدر ازش در میاری؟؟

بستگی به کیفیت کارت داره.کسایی رو میشناسم که چند ساله دارن تمرین میکنن و واسه پیجشون زحمت میکشن دریغ از یه تومن.کسایی هم هستن که 20 به بالا درآمد دارن،بدون تبلیغ و...

اگه آموزش بدی و تبلیغ کنی و کیفیت کارت هم عالی باشه درآمد خیلی خوبی ازش درمیاری.البته پیشرفت کردن یکم سخت شده چون رقبا خییییلی زیادن.و چون خیلیا الکی تبلیغ کردن که با سه ماه به درآمد بالای صد و فلان میرسی خیلیا همون اول ناامید میشن.در کل اگه بنظرم واسه درآمد نیاین سمتش چون خیلی زود ناامید میشین.واسه دل خودتون،واسه لذتش بیاین