2733
عنوان

سختترین روز زندگیم..شمام بگید

126 بازدید | 10 پست

وقتی فهمیدم ازدواج کرده و دقیقا همون روز متوجه خیانت مادرمم شدم

اذر ماه بود بارون میومد

از خونه رفتم بیرون همه بدنم میلرزید زیر بارون راه میرفتم و حتی نمیدونستم دارم کجا میرم

وسط خیابونی بودم که نمیدونستم کجاست

دوستم بهم زنگ زد گوشیو دادم به یه اقایی ک ادرس جایی ک هستمو بده بهش

تمام مدت تا بیاد زیر بارون خیس میشدم

زنگ زدم به مغازش که صداشو بشنوم فکر میکردم ازدواجش شوخیه

صداشو شنیدم فقط گریه کردمو اونم قطع کرد تلفنو

باورم نمیشه هنوز سرپام

ادمیزاد بطرز عجیبی قویه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره 

قوی 

سگ جون 

هیولا 

هیولا 

هه :)

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

روز مرگ مادرم. با پای بدون کفش چقدر دنبال آمبولانسش دویدم😭

بهترین زندگی رو تا روزی داشتم که نفس میکشیدی مامان.‌ از لحظه ای که رفتی تمام وجودم باهات دفن شد. دور مهربونیات بگردم که تمام زندگیم بودی. فقیر منم که ندارمت مادر   

روری که شوهرم به بهونه ای من و‌برد خونه بابام دیدم همه همسایه ها جلو‌درن بالباس مشکی بازباورم‌نشد دوییدم تو‌حیاط همه فامیل لباس مشکی دیدم محکم پرت شدم زمین فقط جیغ میکشیدم انقد خودم زدم جیغ کشیدم فهمیدم یتیم شدم بدبخت شدم ازاون ببعد هرروزم بدترین روز عذابه 

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤