2733
عنوان

بیماری تب دنگی که از امارات اومده تو ایران+عکس...❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

| مشاهده متن کامل بحث + 8671 بازدید | 96 پست
😐😐عجب

چیه

ندیده 

باید هربیماری ببینه؟

بهش گفتم 

گفت ک همچین مراجعه ای نیومده و بهمون اطلاع رسانی نشده که پیشگیری کنیم

فقط 42 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🇬🇧⛪✝️ "دژمم" "بنده تا پایان تیکر هدف ام هیچ تاپیکی شرکت نمیکنم فقط در جهت تاپیک زدن درباره کلمات بزرگان میام و هرگونه جواب در دایرکت معذورم لطفا در تاپیک هام درصورت سخنی درج قرار دهید "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا دیگه گرمه ممکنه اون پشه هم باشه جای که درخت وآب باشه شک نکن اون پشه هام ممکنه باشه...منم کنسل ...

شما کدوم شهری من ندیدم بنر زده باشن.بخدا خسته شدم کل بچگی پسرم تو کرونا گذشت الانم که این مریضی جدید

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
بخدا ارامش نداریم دیگه

من ک همیشه ب شوهرم میگم اگه بچه هام نبودم قطعا  این دنیا جای خوبی نیس ...تازه هم تو نت راحبش خوندم مثل اینکه سال ۴۰۱هم بوده و واگیر دار نیس فقط از طریق نیشه پشه منقل میشه 

چیهندیده باید هربیماری ببینه؟بهش گفتم گفت ک همچین مراجعه ای نیومده و بهمون اطلاع رسانی نشده که پیشگی ...

😏نصف مردم عادی میدونن بقول کاربرا تو شهرشون بنر زدن اخبار اعلام کرده کانالهای خبری اعلام کردن پرستار نمیدونه واقعاً عجب🤣

دستت درد نکنه اطلاع رسانی کردی🙏🙏🙏🙏به بچه هام میگم دیگه همش باید آستین بلند و شلوار بپوشید میگن آ ...

بخدا ارامش نداریم از کرونا وهزار کوفت الانم تب دنگی

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
بخدا ارامش نداریم از کرونا وهزار کوفت الانم تب دنگی

خسته شدم دیگه 

سالی که گذشت یکسره یا بیمارستان و دکتر بودم یا نگرانه تب بچه هام

همش بالا سرم قطره بینی و دارو و دما سنج و لگن واسه پاشویه بود

حالا دیگه تابستون هم باید نگران باشیم غیر از زمستون

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706