2733
عنوان

پیشنهادشو قبول کنم یا نه

292 بازدید | 33 پست

پسر عمه م چن روز پیش بهم پیشنهاد داد قصدش جدیه من یه سری چیزا راجبش میگم بهم بگید باهاش باشم یا نه 

خودش خونه داره تو یه منطقه ی خیلی خوب

ماشین هم پارس داره

لیسانس برق داره ولی الان با پدرش تو کار املاکه

از لحاظ ظاهر خیلی خوبه ، قد بلند و ورزشکار و خوشتیپ ، کلا خیلی اغاست ، خیلی با شخصیت و محترمه ولی خب یه سری چیزا باعث شده مردد باشم

قبلا دوست دختر خالم بوده ۳ سال و تا مرحله ی خواستگاری هم پیش رفته

رابطه هم داشته البته نه با دختر خالم

بعد با دانشگاه رفتنم تو شهر دیگه مخالفه ولی تو شهر خودمون نه اتفاقا میگه اینجا اگه بری کل خرجو خودم پرداخت میکنم

یکم سخت گیره ولی شکاک نیست فقط زیادی مدرن فکر نمیکنه ، دوس داره هرجا برم خودشم باشه

۶ سالم اختلاف سن داریم 

تاپیکام رو وقت کردی بخون ،پ 

شاید تو رابطه و تصمیم هات کمک کنه

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹

من بودم میگم نه ... مورد مناسبی نیست از نظر من

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون با دختر خالت بوده نه کنسلهص

سه ساله کا کردن

مامانم میگه همه قبلا با یکی بودن دلیل نمیشه بخاطر این ردش کنی ایناهم خیلی وقته جدا شدن ولی خودمم حس میکنم بعدا اذیت میشم

من باشم جوابم نه ... چون بادختر خاله ات دوست بوده وتا ابد قیامت باهاش چشم در چشم میشم وعذاب میکشم ..ویژگی هایی که داری میگی نشون از یه ادم شکاک که میخاد تو همه چیز دخالت کنه وهمونی بشم که اون میخاد ینی نادیده گرفتن سخصیتم پس جواب واضح بنظرم 

ببین خودت دلت باهاشقبول کن بعدم بگو تهایت دوماه باهات دوست بمونم بعدش باید تکلیف مشخص بشه

اره دلم باهاشه

راستیش خیلی وقت بود ازش خوشم می یومد

اگه به اون باشه ک فردا می یاد خواستگاری من ۲۰ سالمه به نظرم خیلی زوده برای ازدواج ، حداقل یک سال و نیم وایسه

من بودم میگم نه ... مورد مناسبی نیست از نظر من

چون تو می تونی درس بخونی . بعدشم با دختر خالت بوده چرا نمونده . چرا خودتو کم می بینی . بعدشم فکر می کنم تو رودربایستی هستی که بگی آره . و گرنه شناخت نداری

میشه ترو خدا هر کی امضامو دید دعا کنه که گوشی و مدارکم پیدا بشن ... منم برم جمکران دعاش می کنم . خواهش می کنم ، واقعا زحمت کشی بود با بچه های معلول که واقعا سخته کار کردن باهاشون ، با عشق وقت گذاشتم تا خریدمش . خدایا به زودی زود می دونم که صدامو شنیدی و خوشحالم  می کنی . ازت خواهش می کنم خدااااااااااا . خودت شاهد بودی . من اینقدرها هم بد نبودم 😭😭😭😭 . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
ممنونم عزیزم

دختر خالت چندسالشه و اینکه میدونی چرا کات کردن

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
2706