2733
روش برچسب زده بود ۶۰ تومن ندیدم الان اومدم خونه کندم رب اناره

رب انار کارخونه ای نیست. خانوما میپزن تو هر شیشه ای میریزن میفروشن.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

اون ۶۰ تومن صدقه سری خودت 

زنگ بزن بیان  پلمپ کنن

معلوم نیست قبل از این چقدر مردم رو مسموم کرده

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا چقد خدانشناس و حیوونن بعضیا

اخه رب انا اصلا ۴ سال نمیمونه و معمولا خانما خودشون میپزن تو شیشه میریزن. حالا شیشه هرچی که بوده!

احتمالا طرف عین مادرشوهر من تا زمانیکه شیشه نشکنه توش وسیله میریزه. یه شیشه مربا بهم داده بود در شیشه مال سال ۹۳ بوده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

یه بار شوهرم رفت شیر (بطری) خرید میخواستم شیر موز درست کنم ،کار خدا بود اول تاریخش نگاه کردم دیدم مال ۴ ماه قبل بود فاسد شده بود، شوهرم رفت کلی باهاشون سر و صدا کرد،گفت اگه بچه خریده و خورده بود الان چه اتفاقی می افتاد،  خیلی این لبنیاتی سر کوچمون خدا نشناسه ،تا الان چند بار از این اتفاقا پیش اومده ،یه بار دیگه هم پسرم رفته حلوا ارده بخره دیده تاریخش رد شده نخریده ،بعد فروشنده بهش گفته برایچی نخریدی،؟بچه هم گفته ما از این مارک نمی خوریم اومده بیرون،

ببر بهش بده

رفتم پس دادم ولی گفت اینا شیشه ش قدیمیه وگرنه ربا تازه س گفت خودمون درست کردیم تو این شیشه ریختیم ب هر حال پولمو پس گرفتم .. ولی الان ناراحتم میگم نکنه راست گفته بنده خدا 😢

رفتم پس دادم ولی گفت اینا شیشه ش قدیمیه وگرنه ربا تازه س گفت خودمون درست کردیم تو این شیشه ریختیم ب هر حال پولمو پس گرفتم .. ولی الان ناراحتم میگم نکنه راست گفته بنده خدا 😢

ببر پسش بده

اون ۶۰ تومن صدقه سری خودت زنگ بزن بیان پلمپ کننمعلوم نیست قبل از این چقدر مردم رو مسموم کرده

به اسم رب خونگی خریده بودی یا رب کارخونه؟

رفتم گفتم رب انار میخام اینو داد اومدم خونه عادتمه برچسبارو بکنم دچتاریخشو دیدم رفتم پس دادم گفت اینا خونگیه خودمون درست کردیم پولمو پس گرفتم

رفتم گفتم رب انار میخام اینو داد اومدم خونه عادتمه برچسبارو بکنم دچتاریخشو دیدم رفتم پس دادم گفت این ...

خب میتونست همون موقع بگه خونگی دارم میخواین یا نه 

فکر نکن بهش دیگه

🌊as deep as the pacific ocean
2706