2733
عنوان

به نظرتون آقایون به سایز و شکل دست خانوما دقت می کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 2018 بازدید | 102 پست
نه مهم نیستمن دستام زشته شوهرم تا حالا نگفتهفقط پاهام رو میگه میگه پاهات پای اردکه 😂😂😂😂

😃😄😄به من میگه پنگوئنی  راه میری

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
چرا فقط تو مجازی خوبین کاش جنس مذکر خدا همیشه خوب میکرد ن‌فقط از دور

اتفاقا من تو مجازي بدم خدا داند واقعيت چطوريم به هر حال آدم نميتونه هميشه فيلم بازي كنه خودشو خوب نشون بده يه روزي ذاتش به همه نمايان ميشه

« كلماتم را بر اساس شخصيت افراد تنظيم ميكنم »

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه آقایی خواستگارم بود.‌یباربهم گفت وای چه دستای قشنگی  یبارم یه خانم بهم گفت چه دستای ظریفی‌.معلومه اصلاکارنمیکنی توخونه...بعضیامتوجه ميشن واهمیت میدن..ولي خب بعضی‌ها هم متوجه نمیشن واهمیتی نداره براشون..  

........
دستای منم کوچولو و خوش فرمه من نمیگما اطرافیان میگن ،کف دستم خشکه همیشه و حتی اصلا کار خونه انجام نم ...

عکس کف دستت رو بده ببینم در چه حده خشکیش

اولا آب زیاد بخور

دوما آبرسان بزن

سوما کرم گلیسولید بزن کمی گرون هست ولی واقعا به صرفه است قوطی فلزی قرمز من آخرین بار بزرگش رو ۳۰۰ خریدم

اتفاقا من تو مجازي بدم خدا داند واقعيت چطوريم به هر حال آدم نميتونه هميشه فيلم بازي كنه خودشو خوب نش ...

اهوم متاسفانه منم مذکر خوب ندیدم اول بابام بعد شوهرم نمیخام بچه داشته باشم ن دختر ن پسر اگ دخترباشه مث من زجر دیده اگ پسر باشه مث شوهرم و همه مردا زجر دهنده 

ببین  در ظاهر شاید  مهم باشه براشون

ولی در نهایت   من به این نتیجه رسیدم    کسی رو میخوان که کنارش به آرامش برسن

گیر   بهشون نده      به خانواده و خودشون  احترام بزاره

همون طور که هستن  قبولشون کنه

2706