2733
چقدر زشت این عنوان و نزن تو زندگیت تاثیر داره تا حالا دیدین یه مرد حتی برای شوخی و خنده بگه زنمو با ...

دقیقا منم خیلی عنوان اینجوری دیدم

نوشته بود شوهرم دو تا خواهرامو عقد کرده 😐  و اصلا براش مهم نبود و وقتی بهش گفتم میخندید و گفت باشه دفعه بعد میگم من با داداشای شوهرم عقد کردم

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لباست رو با صابون بشور .نفوس بدم به زندگیت نزن 

💌من آموخته ام: ساده ترین راه برای شاد بودن دست کشیدن از گلایه است....💌من آموخته ام: تشویق یک آموزگار خوب می تواند زندگی شاگردانش را دگرگون کند....💌من آموخته ام: افراد خوش بین ،نسبت به افراد بدبین عمر طولانی تری دارند...💌من آموخته ام: نفرت مانند اسید، ظرفی که در آن قرار دارد را از بین می برد....💌من آموخته ام: بدن برای شفای خود توانایی عجیب دارد، فقط باید با کلمات مثبت با آن صحبت کرد ...💌من آموخته ام : اگر می خواهم خوشحال باشم، باید سعی کنم دل دیگران را شاد کنم...💌من آموخته ام: اگر دو جمله«خسته ام» و«احساس خوبی ندارم»را از زندگی حذف کنم ،بسیاری از بیماریها و مشکلات برطرف می شوند...💌من آموخته ام: وقتی مثبت فکر میکنم شاد ترم و افکار مهرورزانه در سرم می پرورانم... وسرانجام اینکه من آموخته ام:«با خداوند همه چیز ممکن است»💚💚💚
وایی الان چیکار کنمم بدبخت میشم انقد با لکه گیر شستم که نگو

با صابون رختشویی میره

💌من آموخته ام: ساده ترین راه برای شاد بودن دست کشیدن از گلایه است....💌من آموخته ام: تشویق یک آموزگار خوب می تواند زندگی شاگردانش را دگرگون کند....💌من آموخته ام: افراد خوش بین ،نسبت به افراد بدبین عمر طولانی تری دارند...💌من آموخته ام: نفرت مانند اسید، ظرفی که در آن قرار دارد را از بین می برد....💌من آموخته ام: بدن برای شفای خود توانایی عجیب دارد، فقط باید با کلمات مثبت با آن صحبت کرد ...💌من آموخته ام : اگر می خواهم خوشحال باشم، باید سعی کنم دل دیگران را شاد کنم...💌من آموخته ام: اگر دو جمله«خسته ام» و«احساس خوبی ندارم»را از زندگی حذف کنم ،بسیاری از بیماریها و مشکلات برطرف می شوند...💌من آموخته ام: وقتی مثبت فکر میکنم شاد ترم و افکار مهرورزانه در سرم می پرورانم... وسرانجام اینکه من آموخته ام:«با خداوند همه چیز ممکن است»💚💚💚

خیلی کارت زشته

میخواستی لباس سفیدو نندازی جایی که رنگی بشه.بعدم یعنی واقعا نمیدونی لباس سفیدو چندساعت بذاری تو وایتکس و اب بمونه رنگش درست میشه؟

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2706