2733

من برای پلاک خودرو تو سایت سخا درخواست تایید آدرس کردم حالا پستچی اومده من سرکار بودم میخواستم ببینم کسی مورد مشابه داشته؟ باید چیکار کرد؟ میشه حضوری رفت دفتر پستی؟

خدایا راضیم به رضای تو

نه ثبت می‌کنی فرداش مامور پست میاد در خونه باید باشید بعد خودش ثبت می‌کنه

احترام شما دست خودتونه پس اگر احترام می‌خواید، انسان محترمی باشید. سوال شخصی نپرسید. من حقیقت رو می‌گم و از اون‌جایی که حقیقت خیلی تلخه و ممکنه ناراحت بشید، ترجیح می‌دم ناراحت بشید ولی حقیقت رو بگم. لطفا منو تو تاپیک‌هایی که خودم شرکت نکردم، تگ نکنید🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه ثبت می‌کنی فرداش مامور پست میاد در خونه باید باشید بعد خودش ثبت می‌کنه

خب من هر روز سرکارم الان پیامک اومده که پستچی اومد شما نبودید! چیکار کنم راهی نداره برم دفتر پستی  مثلا؟

خدایا راضیم به رضای تو
خب من هر روز سرکارم الان پیامک اومده که پستچی اومد شما نبودید! چیکار کنم راهی نداره برم دفتر پستی م ...

نه حتما فقط مامور باید بیاد. کسی رو ندارید خونه بذارید؟ کارت ملی رو هم بذارید خونه وقتی اومد اون شخص نشون بده 

احترام شما دست خودتونه پس اگر احترام می‌خواید، انسان محترمی باشید. سوال شخصی نپرسید. من حقیقت رو می‌گم و از اون‌جایی که حقیقت خیلی تلخه و ممکنه ناراحت بشید، ترجیح می‌دم ناراحت بشید ولی حقیقت رو بگم. لطفا منو تو تاپیک‌هایی که خودم شرکت نکردم، تگ نکنید🩵