2733
عنوان

با دوس پسر بی پول ازدواج میکنین

296 بازدید | 20 پست

با دوس پسری که ۹سال باهاش بودین و عاشقشین

خونه ماشین  کار ثابت خوبم هم نداره شاید درامدش ماهی ۱۵ میلیون باشه خونوادمم مخالف شدیدا شما باشین چیکار میکنین ؟ ازدواج میکنین باهاش ؟ 

من ۲۱ سالمه اون ۲۸ 

پرنیان نسیری . دختر اهوازی افتاب متاهل💫۳۱ ساله دانشجوی معماری 💕

۹ سال؟

الان چند سالته؟

از نوزادی باهاش دوست بودی؟ یا رفیق مهدکودکته

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کارش جای پیشرفت نداره؟ اگر نداره نه

🔴 از این به بعد بجای کلمه بیماری های “مادر زادی” از کلمه “بدو تولد” استفاده کن 🔴  تو سیستم وزارت بهداشت و آموزش هم داره این کلمه اصلاح میشه و بخشنامه اومده  که واژه مادر حذف بشه چون در خیلی از این بیماریها مادر نقشی نداره ولی همیشه بار منفی و حس سرزنش گر روی مادر میمونه بابت این موضوع. شما هم از امروز شروع کنید تمرین کنید دیگه از این کلمه استفاده نکنید اگر هم جایی شنیدید اصلاحش کنید تا به مرور از جامعه حذف بشه🌹

معلومه که نه

اولا از ۱۲ سالگی کی دوست پسر میگیره تو الانم سنت سن ازدواج نشده هنوز

۹ سال در حالتی مهم میشد که مثلا از ۲۵ سالگی تا ۳۴ سالگیت با یارو بودی میگفتم میشه روش فکر کرد

الان اصن زمان ازدواج شما نیست

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

نه چون خانپادم مخالفن و کار ثابتم نداره 

من همسرم خودش وقتی اومد خواستگاری چیزی نداشت جز یه کار و با تکیه بر همون باهاش ازدواج کردم و عاشقشم بودم ،ولی خب خانواده هم مهمه 

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

ما ۱۳سال باهم بودیم 

یه ساله عقدیم 

پولدار نبود ولی خداروشکر عرضه داره و همیشه مستقله واسه خودش بدونه این که کسی پشتش باشه 

وقتی عقد کردیم تونستیم دوتا زمین بگیریم و یه زمین باغ شهری 

الآنم که داریم خونه می‌خریم 

با وجود همه ی مخالفتا ما عقد کردیم 

تو هم ببین اگه عرضه داره قبول کن 

بر اساس منطق تصمیم بگیر نه احساسات

احساساتت نهایتا ۱ سال زندگیت رو تحت تاثیر قرار بده بعدش به خودت میای میبینی تو  موندی و   قرض و بدهکاری و بدبختی 

اگر میبینی که این پسر تازه وارد کار شده و جای پیشرفت داره آره میشه کنار اومد یا اگر خودتم در کنارش درامد داری شاید بشه کاری کرد ولی ایشون حتی خونه هم نداره حالا ماشین اشکال نداره ولی خونه واقعا چیزی نیست که بشه چشم پوشی کرد 

پدر و مادر ناخواسته فرزند خویش را شبیه خود میکنند و نام تربیت را بر آن میگذارند!
۹ سال؟الان چند سالته؟از نوزادی باهاش دوست بودی؟ یا رفیق مهدکودکته

خاب الو با چشای نیمه بسته داشتم میخوندم یهو خندیدم  

دیدی آدم رو عن سیفون میکشه؟اگ دیدی جواب کامنت (همراه با توهینتو)ندادم  پس بدون اندازه ی عنمم نیستی  حتا سیفون کنمت ؛نیگا آدم دعواییما ولی کاربریمو دوس دارم🤙و همچنین عصابمو‌‌                                                            *با اوناییم ک توهین میکنن و معلوم نیس کجا بزرگ شدن                       وقتیم امضامو ب خودم میگی نشونه ی ضعفته عشقم ینی هیچی پیدا نکردی ک منو بچزونی نشونه ی اسکولیت و...

الان ۲۱ سالمه از ۱۴ سالگی باهاش بودم 

پسر خیلی خوبیه با ایمانه اهل هیچ نوع دود مواد سیگار نیست فقط بی پوله 

خونوادم شدید مخالفن مامانم میگه اگر باهاش باشی از فرزندی عاقت میکنم و فلان منم موندم چیکار کنم 

پرنیان نسیری . دختر اهوازی افتاب متاهل💫۳۱ ساله دانشجوی معماری 💕
خاب الو با چشای نیمه بسته داشتم میخوندم یهو خندیدم

والا نمیدونم کجای راهو اشتباه اومدم که همسن استارتر تاحالا با هیچ نری دوست نبودم 

هیچکس نمیاد بهم پیشنهاد بده😂😂

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
2706